Kodėl moterys plinka

Kodėl moterys plinka? Tai yra aktuali dilema, nes moterų plaukų slinkimas pasireiškia vis dažniau. Moterų nuplikimui ir plaukų slinkimui įtakos turi daug veiksnių, nors nuplikimas dažnai laikomas vyrų „prakeiksmu“. 

Plaukų slinkimas moterims paprastai pasireiškia tiek dėl fizinio krūvio, tiek dėl emocinių išgyvenimų. Vyrams nuplikimas yra suvokiamas kaip neišvengiamas kelias, ypatingai pajautus senatvės požymius. Tačiau, moterims galima rasti daugybę komponentų, kurie padėtų net minties neturėti apie plaukų praradimą. Hormonų svyravimai yra rimta priežastis, bet nerimas ir stresas taip pat vaidina svarbų vaidmenį dėl plaukų slinkimo. Tai pat gali būti įgimta sudedamoji dalis, kuri gali sukelti moterims plaukų slinkimą. Nors jaučiama technologinė pažanga pastebima, kad visame pasaulyje pagausėjo nusilpusių moterų, o tai irgi įtakoja plaukų sveikatą.

Moteriškas nuplikimo modelis (FPB) paprastai yra ženklas, kad jai prasidėjo menopauzės laikotarpis, kurio metu keičiasi estrogeno kiekis ir padidėja kitų hormonų, vadinamų androgenais.

Kas gali sukliudyti moterų plikimui?

Kadangi plaukų retėjimas, tiek suaugusiems vyrams, tiek moterims yra aktuali problema, rasite daug procedūrų, kurios yra labai konkrečiai nukreiptos į plaukų slinkimo mažinimą. Moterys ir vyrai yra skirtingi todėl nors gydymo procesai yra panašūs siūlomi produktai vyrams ir moterims bus skirtingi. Dabar yra įvairių naujų plaukų augimą skatinančių papildų, todėl tikrai galima panaikinti moterų plikimą. 

Nors yra daug natūralių gydymo būdų esant pažangiai medicinai, galima pasikliauti ir vaistiniais preparatais. Laiko patikrinti šampūnai ir kondicionieriai gali suteikti greitesnių rezultatų, skatinančių plaukų augimą ir užkertančių kelią jų slinkimui.

Moteris plaukų slinkimo priežastys

Moteriško nuplikimo modelis yra bendras androgeninis – alopecijos pavadinimas. Alopecija reali sąvoka, kuri paprastai nurodo visišką arba dalinį nuplikimą arba retėjimą. Progresyvus plaukų plonėjimas paprastai pastebimas moterims kai dideliais kuokštais iškrenta plaukai per trumpą laiką. 

Moterys gali patirti viršutinės dalies ar galvos šonų nuplikimą, o vyrams dažniausiai plinka viršugalvis. Tai dar kartą iliustruoja moteriško modelio nuplikimo ir vyriško modelio nuplikimo skirtumus.

Hormonai yra vienas iš pagrindinių elementų moterų plaukų retėjimo metu. Daugelis moterų pastebi plaukų slinkimo pradžią pasikeitus hormonų kiekiui, ypač menopauzės metu ir po gimdymo. Hormonų kiekis gali svyruoti patyrus stresą, nerimą ar kitus emocinius išgyvenimus. 

Kaip jūs galite sustabdyti plaukų slinkimą

Dabar yra įvairių produktų moterims, kurie gali sustabdyti plaukų slinkimą. Tačiau turite atsižvelgti ir į kitus veiksnius, lemiančius šį procesą: 

* Venkite dažyti plaukus arba atlikti kenksmingas funkcijas pavyzdžiui: plaukų sugarbanojimo;

* Masažo terapija jūsų galvos odai su natūraliais aliejais pagyvins plaukų folikulus ir leis plaukams greičiau augti;

* Laikykitės atokiau nuo kenksmingo poveikio plaukams, nedarykite ekstremalių eksperimentų su savo plaukais;

* Nuo plaukų slinkimo, naudokite tik kliniškai patikrintus gaminius, galite išbandyti tokius kaip Provillus, Propecia ir Rogaine; 

* Kitas svarbus dalykas – duoti pailsėti savo plaukams. Norint išgauti naują šukuoseną, galite naudoti perukus. Perukai gaminami iš žmogaus plaukų, todėl atrodo natūraliai ir niekas negalėtų pasakyti, kad tai ne jūsų plaukai.

Plaukų retėjimas gali būti skausmingas ir emociškai pažeidžiantis, ypatingai toms moterims, kurios visada išaukština savo išvaizdą. Rasite nuostabių plaukų retėjimą stabdančių produktų ir paslaugų. Pagalvokite apie natūralias, laiko patikrintas priemones, kurios gali visiškai sustabdyti plaukų slinkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *