Kūno linijų atstatymas po gimdymo turėtų būti palaipsniui

Daugelis moterų po gimdymo kuo greičiau nori atsikratyti priaugusio svorio ir susigrąžinti kūno linijas. 

Tačiau tokioms moterims ekspertų grupė pataria kūno atsatymo režimą vykdyti lėtai, nes skubus procesas gali turėti žalingą poveikį. 

Remiantis asmeninėmis mokymo studijomis patvirtinama, kad įžymybės, kurios perteklinį svorį atsikratė vos per kelias savaites po gimdymo turėjo tam tikrų pasekmių. 

Tokie įžymybių ir žvaigždžių komandos žmonių pasiekimai demoralizuoja kitas moteris ir suteikia žalingos siekiamybės norą. 

Ekspertas patikslino: „Nuotraukos žinomų modelių ant podiumo darytos praėjus šešioms savaitėms po gimdymo ar spalvinguose renginiuose gali sukelti ir nusivylimą, nes kūnas dar nebūna standrus“.

Jis pridūrė: „Mes žinome, kad yra nerealu ir nesaugu numesti svorį per greitai, nes dieta po gimdymo yra nerekomenduojama. Jums reikės papildomų kalorijų, kad turėtumėte maistingo pieno.“

Taigi remiantis realiu požiūriu jūsų tikslas turėtų būti – svorio numetimas palaipsniui didinant intensyvumą ir krūvio trukmę. 

Nepaisant kūno priežiūros ir svorio mamoms gydymas yra prieinamas ir rekomenduojamas tik lėtas. 

Tuo tarpu sporto medicinos Australijos atstovė pataria moterims laukti bent jau apie šešias savaites po gimdymo ir tik tada pradėti rūpintis savo kūnu..

Ji taip pat pabrėžė, kad moterys, kurios turėjo cezario pjūvį neturėtų užsiimti intensyviu fiziniu krūviu bent jau kurį laiką. 

Neseniai dainininkė Celine Dion prisipažino, kad jokiu būdu neskubės mesti svorio po antro vaiko. Ji pabrėžė, kad turi kitų prioritetų. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *