Kūno priežiūra kasdieniame gyvenime

Svarbu tinkama kūno priežiūros rutina. Jei kūno priežiūros produktai yra naudojami nereguliariai jie yra neveiksmingi. Niekas negali tikėtis lygios odos nuo vieno sudrėkinimo. Gali užtrukti keletą dienų kol pastebėsite pirmuosius teigiamus rezultatus. Siekiant išlaikyti tą patį odos lygį drėkinimas turi būti atliekamas reguliariai. Tai gali atrodyti kaip didelis darbas odos priežiūroje, tačiau tai galite padaryti vos per kelias minutes!

Kūno priežiūra: duše

Pradėkite nuo viršaus ir judėkite link apačios. Pirmiausiai gerai nuplaukite veidą, veido putos tam yra puikus pasirinkimas. Jos yra pagamintos specialiai veidui. Putų dėka veido oda neišsausės ir bus švelni.

Kitas žingsnis yra naudoti gerą šveitiklį. Tai turėtų būti pakankamai švelnus veidui, bet taip pat gali būti naudojamas kiekvienai kūno daliai. Šveitiklis pašalina negyvas, sausas viršutinio odos sluoksnio ląsteles. Kasdien šveitimas nerekomenduojamas, bet bent jau kelis kartus per savaitę yra būtinas.

Kūnui geriausiai tinka naudoti dušo želę, kurią patartina naudoti kartu su brūžekliu. Jis padės geriau nušveisti odą. 

Kūno priežiūra: po dušo

Po dušo pirmas dalykas kurį turite atlikti, tai veido ir kūno drėkinimas. Tam paprastai reikia dviejų skirtingų produktų, kadangi veidui reikia kažko švelnesnio. Tai pats geriausias laikas taikyti drėkiklius, nes drėgna oda sugeria efektyviau nei sausa. Tai padės išlaikyti odą minkšta ir lygia.

Yra specialios drėkinančios priemonės skirtos rankoms ir kojoms. Tinkamai prižiūrėti kojas mes dažnai pamirštame. Šie drėkikliai padės sušvelninti šiurkščią kojų odą. 

Kūno priežiūra: dienos metu

Labai svarbu, kad žmonės rūpintųsi savo kūnu visą dieną. Itin gera idėja dažnai naudoti antibakterinius rankų losjonus ar muilus. Ant rankų bakterijos ypatingai greitai kaupiasi, nes dažnai liečiame įvairius paviršius. O paskui jomis liečiame ir veidą. Visada po ranka galite turėti drėgnų servetėlių, kurios reikalui esant sudrėkins veido odą. Tai padės išlaikyti švarias poras. 

Kūno priežiūra: prieš miegą

Prieš miegą taip pat būtina tinkamai pasirūpinti savo oda. Pirmiausia gerai nuvalykite makiažo likučius, nes kitu atveju pakenksite odai ir iššauksite pirmuosius senatvės požymius. Nepamirškite nuvalytą veido odą gerai sudrėkinti. Tegu šie veiksmai tampa įpročiais ir jūs galėsite džiaugtis gražia oda!

Kūno priežiūra būtina visą dieną. Norėdami išlaikyti gražią odos išvaizdą turite vykdyti visus šiuos etapus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *