Lazerinis plaukų šalinimas

Tiek moterys, tiek vyrai išbandė skirtingus būdus, kaip pašalinti nepageidaujamus plaukus. Tarp jų yra skutimas, pešiojimas, vaškavimas ir depiliacija. Nors kiekvienas būdas turi savo privalumų, jie gali tik laikinai pašalinti plaukus.

Tiems, kurie nori ilgalaikio, neskausmingo plaukų pašalinimo – lazerinis plaukų šalinimas yra išsigelbėjimas. Šis metodas tinka visiems. Plaukų šalinimas lazeriu veiksmingas ir visam laikui išlaisvina jus nuo nepageidaujamų kūno plaukelių. 

Tai aukštųjų technologijų procedūra atkakliai kovojanti su nepageidaujamais plaukais. Lazerinis šviesos spindulys įsiskverbia į pigmentą esantį plaukų folikuluose, kurie yra atsakingi už plaukų augimą. Šis pigmentas yra pašalinamas, todėl ateityje plaukai negalės ataugti.

Plaukų šalinimas lazeriu nėra skausmingas, priešingai nei įprastiniais metodais. Tik šiek tiek jaučiamas elektros energijos ar dilgčiojimo pojūtis. Tokią procedūrą daugelis renkasi kaip neskausmingiausią lyginant su kitomis. 

Kai kurie klientai turi jautrią odą, todėl prieš procedūrą, norint išvengti odos pažeidimo, siūloma vartoti anestezijos kremą. Tai taikoma 30-40 minučių iki procedūros pradžios. Tai leidžia procedūros metu nejausti diskomforto. 

Kuo didesnis nepageidaujamų plaukelių plotas tuo ilgiau užtruks pati procedūra. Laikas praleistas kiekvienos procedūros metu gali skirtis nuo kelių minučių iki maždaug valandos. Norint visiškai ir visam laikui pašalinti plaukus gali tekti kartoti procedūrą kas puse mėnesio 5-6 kartus. 

Šalutiniai poveikiai, kuriuos klientai gali pastebėti per pirmas procedūras yra paraudimas ar patinimas. Nereikia dėl to nerimauti, ekspertai užtikrins šių reakcijų pradingimą po kelių valandų. Naudoti kitus produktus ant odos po gydymo, tokius kaip dezodorantai ar losjonais, nebus leidžiama apie dvi dienas siekiant išvengti tolesnės odos reakcijas.

Nėra rizikos susijusios su lazerine plaukų šalinimo procedūra. Ji tinka visiems ir kiekvienam. Nors, žinoma, geriausias rezultatas pastebimas kai yra tamsūs plaukai ir šviesi oda. 

Taigi, jei nesusitvarkote su nepageidaujamais kūno plaukeliais galite naudotis lazerinėmis procedūromis. Visa tai pareikalaus iki šešių savaičių laiko ir nebeturėsite problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *