Masažo vadovas

Ilgas, atpalaiduojantis masažas yra tai, ko jums labiausiai reikia po įtemptos darbo dienos. Tai yra būdas, kurio dėka mes galime periodiškai įkrauti savo baterijos. Profesionalus masažuotojas gali suteikti jums įvairesnius masažo metodus. Žinodami visus skirtumus galėsite nuspręsti kokio masažo labiau norėtumėte. 

Populiariausias švedų masažas yra vadinamas masažo terapija. Masažuotojai naudoja lengvus maigymus, minkymus ir sukamuosius judesius paviršiniuose raumenų sluoksniuose. Jie naudoja specialų aliejų arba losjoną. Tai švelnus ir atpalaiduojantis masažas. Jis atkuria pusiausvyrą ir didina raumenų, limfinės ir kraujotakos sistemų veikimą.

Karšti akmenys. Tai toks būdas, kuris yra nukreipiamas į energijos centrus organizme. Tinkamai įkaitinti akmenys yra dedami ant jūsų kūno. Pamaininis masažas su minkymu sukelia vibraciją. Tai japonų technika, kuri išsivystė iš senovės pavasarinių tradicijų.

Jei norite atpalaiduoti gilesnius raumenų sluoksnius taip pat ir jungiamuosius audinius rinkitės giliųjų audinių masažą. Masažuotojas naudoja trinties metodus. Šis būdas yra rekomenduojamas tiems, kurie kenčia chroniškus raumenų skausmus, turintiems laikysenos problemų, dažnai patiriantiems įtampą. Po šio proceso dar kelias dienas galite jausti skausmą. 

Refleksologijos masažas apima slėgio taikymą konkrečiose kojų vietose. Šie taškai atitinka organizmo sistemas ir organus. Jei dirbate mažmeninėje prekyboje arba panašiose vietose, kuriose turite stovėti visą dieną – tai šis masažo būdas kaip tik jums. Jis gali atgaivinti pavargusias kojas. Rankose ir ausyse taip pat yra šių taškų, todėl gali būti taikoma panaši technologija. 

Prenatalinis masažas populiarus būsimoms motinoms. Jei esate nėščia jis padės sumažinti stresą, skausmus bei patinimus. Taip pat padės kenčiančioms nuo nerimo ir streso. 

Apskritai masažas padės pagerinti kraujotaką. Tinka ir kūdikiams, nes jų odos ląstelės tokiu būdu gauna daugiau maisto medžiagų ir deguonies. Jūs taip pat geriau miegosite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *