Mehndi laikinos tatuiruotės

Mehndi laikinų tatuiruočių iš chna lapų pastos dizainas tradiciškai buvo dalis Indijos vestuvių ceremonijos. Mehndi tatuiruotės gali būti per visą rankos delną ir per dalį išorinės plaštakos. Nepriklausomai nuo nuotaikos Mehndi dizaino skiriamasis bruožas yra raudona spalva. 

Tradicinio dizaino Mehndi tatuiruočių reikšmė gali simbolizuoti gerą bendrą jaunavedžių gyvenimą. Jų vardai gali būti paslėpti paprastame dizaine. Povai, lotoso gėlės ir drambliai yra vieni iš dažniausiai matomų simbolių Mehndi dizaino tatuiruotėse.

Nors chna sutrintų lapų pasta tradiciškai buvo naudojama kaip Mehndi dizainas rankoms, šiandien jis taip pat plačiai naudojamas ir kitoms kūno sritims. Taip pat vis labiau susipažinus su tokiu darymo principu, toks dizainas paplinta visame pasaulyje. Šios sudėtingos ir egzotiškos tatuiruotės siūlomos norintiems išsiskirti iš kitų. Be grožio, kuris daugeliui yra labai svarbus, tokios technikos privalumas yra tas, kad tai laikina ir netruks visą gyvenimą! Jokio šalutinio poveikio ir tai, kad ji yra neskausminga yra didelis pliusas.

Nuotakoms Mehndi dizaino tatuiruotė neturi būti daroma tatuiruočių meistro. Galima įsigyti visas reikiamas priemones ir išsipiešti namuose! Šios kūno tatuiruotes iš pradžių buvo naudojamas tik moterims, bet atsiranda vis daugiau ir daugiau vyrų, kurie taip pat noriai išbando tokį tatuiruočių būdą. 

Naudojama sutrintų chna pastos dizaino praktika prasidėjo Indijoje, tačiau dabar ji paplitusi beveik visur. Ne tik daugelis žmonių tokiu būdu piešiasi kūną namuose, bet atsiranda vis daugiau specializuotų grožio salonų, kuriuose tai tampa prieinama visiems

Daugelis iš Mehndi dizaino, kurie yra naudojami tarptautiniu mastu šiandien yra gėlių ornamentai. Tai dar vadinama arabiškuoju dizainu. Daugelis naudoja konkrečius motyvus, tačiau jie nėra privalomi, galima remtis tik ornamentai. Todėl toks dizainas gali būti parenkamas kiekvienam individualiai. 

Kai oda nudažoma yra įvyniojama į audinį arba medicinos juostą taip, kad jūsų kūno šiluma išsiskirdama sukurtų ryškesnę spalvą. Įvyniojus reikia palaikyti 3-6 valandas. Dažniausiai toks piešinys laikysis iki kelių dienų. Tačiau galima tikėtis, kad toks dizainas išsilaikys ir nuo vienos iki trijų savaičių.

Pavadinimas „tatuiruotė“ yra tikrai klaidinantis, nes tai nėra tikra tatuiruotė. Nėra adatos ar dažų injekcijų, piešinys nėra visam gyvenimui. Jums nereikia įsipareigoti ilgam, jūs tiesiog galite taikyti neskausmingas piešimo procedūras ypatingoms progoms!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *