Mitai apie lazerinę depiliaciją

Nepaisant to, kad plaukų šalinimo lazeriu technologiją buvo pradėta naudoti maždaug daugiau nei prieš tris dešimtmečius vis dar yra žmonių, kurie šiek tiek skeptiškai nusiteikę dėl šios technologijos naudojimo šalinant nepageidaujamus kūno plaukus. Ir visa tai dėl įvairių mitų, kurie yra susiję su šia lazerio technika. Tačiau tiems, kurie nori tokiu būdu atsikratyti nepageidaujamų plaukų vertėtų žinoti, kad tai yra tik klaidinga nuomonė. Žemiau yra pateikti bendri mitai susiję su plaukų šalinimu lazeriu bei pateikiama teisinga informacija kaip yra iš tiesų. 

1. Visuomenėje labiausiai paplitusi klaidinga nuomonė apie plaukų šalinimą lazeriu yra ta, kad gydymas gali sukelti rimtą žalą žmogaus organizmui. Bet tai visiškai netiesa, nes lazerio impulsai neįsiskverbia giliai į odą. Iš tikrųjų ji veikia tik plaukų šaknis, nesukuriant jokios žalos odai.

2. Teigiama, kad po gydymo parausta oda. Taip, po procedūros oda gali parausti ir patinti, tačiau ji atsistato per kelias valandas.

3. Dauguma žmonių mano, kad šis metodas yra pernelyg skausmingas, bet tiesa yra ta, kad jis tik sukelia lengvą diskomforto jausmą. Iš tiesų geliai arba kremai taip pat naudojami prieš gydymą, sumažina lazerio metu patiriamą skausmą. Be to, lazeris „Sopranas XL“ yra pirmasis lazeris pasaulyje, todėl galima iš patirties teigti, kad skausmas nejaučiamas net jautriausiose srityse tokios kaip bikini zona ar pažastis.

4. Dauguma žmonių yra įsitikinę, kad lazerinė technika plaukų šalinimo procedūros metu paliks randus ar ženklus ant odos. Tai visai netiesa, iš tikrųjų lazeris neįbrėžia ir neįpjauna odos ir tokiu būdu negali palikti jokių randų ar dėmių.

5. Skeptikai sako, kad plaukų šalinimas lazeriu geriausiai veikia pacientus, kurių šviesi oda ir tamsūs plaukai, bet tai tradicinis įsitikinimas. Šiandien, naujasis lazeris yra toliau pažangęs, ypač žinomas kaip „Sopranas XL“. Todėl procedūros veiksmingumas tapo įmanomu visų odos tipų žmonėms. Su šia nauja technologija, žmonės su bet kokiais odos tipais gali eiti saugiai ir neskausmingai atlikti šią procedūrą. 

6. Dauguma mano, kad negali rinktis plaukų šalinimo lazeriu technologijos, nes jaučia, kad procedūra yra pernelyg brangi. Nors šis gydymas yra brangus, bet ilgainiui paaiškėja, kad tai pigiausias ir be vargo būdas, nes jums nebereikia eikvoti laiko ir pinigų kitiems būdams, pavyzdžiui: skutimuisi, depiliacijai, pešiojimui ir kt.

7. Be to, žmonės galvoja, kad lazeriu pašalinus plaukus jie kaip tik greičiau ataugs. Bet faktas yra tai, kad šis gydymas apsaugo ir stabdo naujų plaukų augimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *