Molio veido kaukės privalumai

Kai kurie žmonės net nesuvokia, kad molio kaukės buvo naudojamos odos tobulinimo tikslais tūkstančius metų. Senovėje žmonės keliaudavo į ugnikalnio vietas, kartais rizikuodami savo gyvybe, tiesiog ieškoti gydomojo molio. 

Kaukė veikia, kaip „lipnus“ elementas, galintis prasiskverbti į įtrūkimus, raukšles ir poras. „Lipnumas“ pritraukia ant odos susikaupusius įvairius nešvarumus, negyvas odos ląsteles ir aliejų.

Veiksminga molio kaukė veikia kaip detoksikacijos agentas, sugerdamas toksinus, sunkiuosius metalus, laisvuosius radikalus ir net pesticidus, kurie gali susikaupti ant veido. 

Kadangi jūsų oda yra stipriausia apsauga nuo atokesnių ligų ir infekcijų, todėl sveika oda suteikia didelį postūmį imuninei sistemai.

Šiandien daug žmonių žino apie grožio naudą, naudojant molio kaukes. Valymo aspektai paprastai sukelia švaresnę ir mažiau poruotą odą. Be to, tiems, kurie jau kenčia nuo sunkių spuogų, molio kaukė sumažina paraudimą. Tie patys junginiai ir mišrios medžiagos, randamos molyje, teikiančios naudą odai, taip pat gali būti dedamos ir į losjonus, organinius muilus ar kūno miltelius.

Nors skirtingų molio mišinių rezultatas toks pats, tačiau yra keletas ryškių skirtumų tarp kai kurių pagrindinių molio spalvos tipų:

Bentonitas. Šis molis iš tikrųjų yra valgomas ir gaunamas iš natūralių ugnikalnių pelenų. Turi šimtą įvairių mineralų, todėl laikomas bene vienu efektyviausių molių kaip kalbama apie odą ir bendrą sveikatą. Bentonito moliu gydomos skrandžio opos, viduriavimas, hemorojus, ir žarnos valymas.

Prancūzijos Žaliasis molis kartais vadinamas „jūros moliu“. Naudojamas atstatyti odos ląsteles, pašalina toksinus. 

Rhassoul molis. Nuo senovės Egipto laikų naudojamas, kaip odos kondicionierius ir plaukų priemonė. Sumažina odos pleiskanojimą, atstato odos elastingumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *