Nagų priežiūros patarimai

Ar turite laiko kiekvieną dieną rūpintis savo nagais? Yra žmonių, kurie neprižiūri savo nagų. Jei tikrai norite turėti įspūdingus nagus, jums reikia užtikrinti, kad jūs teisingai juos prižiūrėsite. Matydami, kad jūs turite gerai prižiūrimus nagus kitiems žmonėms padarysite gerą įspūdį ir užtikrinsite tinkamą higieną.

Nebūtinai turite mokėti didelius pinigus, kai reikia išlaikyti savo nagus, turite žinoti, kad tai galima padaryti ir savo namuose. Jūs iš tikrųjų galite papuošti savo nagus nesikreipiant į nagų salonus. Jūs tiesiog turite žinoti, nagų priežiūros pagrindus, kad būtų galima prižiūrėti Jūsų nagus.

Nagų priežiūros rinkinys yra būtinas, kad galėtumėte pradėti manikiūrą savo namuose. Jūs turite įsitikinti, kad jūs turite nagų katerių, stūmiką, nagų dildę, nagų išvalymo priemonių rinkinį. Tai yra tik pagrindiniai dalykai, ką jūs turėtumėte turėti pradedant nagų manikiūrą namuose.Kai pradėsite savo namuose manikiūrą, tai geriausia pamirkyti nagus šiltame vandenyje. Po 10 minučių, galite pradėti kirpti nagus. Laikykite nagus tinkamo ilgio nes tai atrodo higieniškai ir tvarkingai. Norėdami poliruoti norimos formos nagus, naudokite nagų formą. Įsitikinkite, kad teisingai ir gerai priglunda prie nago juos poliruojant.

Citrina labai tinka nagų gydymui ir turėtumėte apie tai dažnai prisiminti. Jūs galite patrinti citrinos sultimis savo nagus naudojant medvilnės tamponą. Tai užtikrins, kad jūsų nagai tampa stipresni, taip pat padarys juos blizgesniais. Pasiruoškite tirpalą su 3 šaukštų citrinos sulčių, 3 puodeliai vandens. Palikite nagus 15 minučių ir nuplaukite juos tinkamai. Tai padeda atsikratyti dėmių ant nagų.

Alyvuogių aliejus veikia labai gerai daugeliui namų kosmetinei priežiūrai, taip pat tinka nagų priežiūrai. Tai puikus nagų kremas kuris palaiko nagus sveikus ir žvilgančius. Taikykite šias procedūras kasdien ir Jūsų nagai bus sveikesni ir gražesni. Kadangi alyvuogių aliejus yra nerafinuotas kaip kiti aliejai, tai nebus nepatogu. Jūs galite atlikti šią procedūrą tiek kartų, kol Jūs galite užtikrinti, kad jūsų nagai nėra sausi.

Ar manote, kad česnakai tinka nagų priežiūrai? Česnako sudėtyje yra didelis kiekis sieros, kuris gali sustiprinti nagus. Dėkite česnako ant nagų du kartus per dieną. Tai turėtų būti trinamas į nagus bent 5 minutes. Plaukite ne tik su vandeniu rankas nuo česnako. Tai gali palikti kvapą, bet galų gale jis nusiplauna.

Jūs turite būti praktiška, kad išlaikytumėte savo nagai. Ypač tada, kai Jūs dirbate, jums nereikia mokėti už tai. Viskas, ką jums reikia žinoti ir galite pradėti nagų manikiūrą savo namuose. Vadovaukitės šiais patarimais siekiant užtikrinti, kad turėtumėte gražius nagus ilgą laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *