Naktinis veido kremas

Šiuo metu rinkoje yra daug rūšių naktinio veido kremų. Labiausiai vartotojai ieško tokių, kurie užkerta kelią senėjimo procesui. 

Natūralūs aliejai
Daugelis žmonių kenčia nuo užsikimšusių porų ir riebios odos. Pasirodo, yra keletas natūralių aliejų, kurie yra tikrai labai naudingi odai. Naudojant naktinį kremą, kurio sudėtyje yra sudedamųjų ingredientų, kurie neužkemša porų ir nesukelia spuogų protrūkio. 
Pavyzdžiui avokado aliejus yra labai panašus į alyvas, prie kurių natūraliai prisitaiko žmogaus oda. Šis aliejus gali skatinti kolageno gamybą, o tai labai svarbu norint užkirsti kelią raukšlėms, smulkioms linijoms ir kitiems bendriems senėjimo požymiams. 

Minkštinamasis kremas
Šis kremas naktį aktyviai minkština odą bei suteikia lygumo. Esančios medžiagos yra labai svarbios, išlaikančios veido spindesį. Viena dažniausių minkštinamųjų priemonių yra taukmedžio sviestas. Įrodyta, kad ramina uždegimus, minkština veido odą, todėl jaučiatės ir atrodote metais jaunesni.

Drėkinamasis kremas
Ingredientai, kurie drėkina odą, šiandien yra skirtingi nuo naktinio, ir dieninio veido kremo. Esantys drėkinamieji ingredientai yra švelnūs ir visiškai natūralūs. 

Vienas iš geriausių naudoti šiuo metu yra natūralus vaškas. Jis iš tiesų yra pagamintas iš naftos ir buvo įrodyta, kad palieka labai ploną plėvelę ant odos, kuri tarnauja kaip apsauga nuo purvo ir nešvarumų, padeda neužsikimšti poroms.

Be šių pagrindinių sudėtinių dalių, geriausias veido kremas turi turėti sudedamųjų dalių, kurios stimuliuoja natūralią kolageno gamybą. Tai yra vienintelis būdas veiksmingai kovoti su bendruoju senėjimo požymiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *