Natūralios veido kaukės riebiai odai

Jei jūsų veido oda yra riebi ir norite labiau rūpintis savo išvaizda, tada šis straipsnis kaip tik jums. Riebi oda asocijuojasi su blizgesiu ir nesiplovimo jausmu. Aktyviosios riebalinės liaukos yra viena iš priežasčių, įtakojančių turėti riebią odą. Esantis didelis kiekis riebalų pritraukia nešvarumų. Atsiranda spuogai, užsikemša poros, pasireiškia kiti odos pažeidimai. Vienas iš geriausių dalykų naudojant natūralią veido kaukę yra tas, kad nesukeliamas šalutinis poveikis. Paprasta pasidaryti iš namuose esančių kelių ingredientų. 

Štai keletas natūralių veido kaukės receptų, riebiai odai.
Braškių kaukė. Sutrinti 4 – 6 braškes su vienu šaukštu paprasto jogurto. Uždėjus ant odos palaikyti maždaug nuo 10 iki 15 minučių. Nuplauti vandeniu.

Avižinių dribsnių kaukė. Ji yra viena iš geriausių valančių odos poras receptų. Reikia paimti mažą agurką, vieną puodelį avižinių dribsnių ir vieną arbatinį šaukštelį jogurto. Visus produktus sudėti į maišytuvą ir gerai sutrinti. Dėti ant veido ir palaikyti 15 minučių.

Obuolių veido kaukė. Kaukei reikės obuolių ir medaus. Nulupti ir gabalėliais supjaustyti obuolį, įdėti tris šaukštus medaus. Viską gerai išmaišius dėti ant veido. Laikyti nuo 15 iki 20 minučių.
Sodos veido kaukė. Padaryti storą mišinį, derinant tris šaukštus kepimo sodos ir vandens. Šia pasta švelniai masažuokit veidą keletą minučių. Po to palikti maždaug dešimčiai minučių. Nuplauti vandeniu.

Veido kaukė skirta kovai su acne. Padaryti mišinį maišant du šaukštus medaus, vieną arbatinį šaukštelį smulkiai sutrinto cinamono ir vienas arbatinį šaukštelį muskato miltelių. Sudėti visus ingredientus į maišytuvą ir viską gerai išmaišyti. Ši kaukė padės atsikratyti spuogų ir odos uždegimų. 

Pastaba: – Nepamirškite naudoti geros kokybės drėkintuvą, po to, kai nuplausite kaukę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *