Natūralūs kūno priežiūros produktai – išsami analizė apie jų veiksmingumą

Tinkamai pasirinkti natūralūs kūno priežiūros produktai ne tik suteikia mūsų odai elastingumo, tamprumo ir atspalvį, bet tai taip pat labai veiksmingai padeda išlaikyti odos jaunystę bei gyvybingumą, net senatvėje. Žemiau yra ekspertų pateikta instrukcija kaip sau pasirinkti geriausią kūno priežiūros produktą. 

Daugelis iš mūsų apleidžia bendrą odos sveikatą. Daugiausia dėmesio skiriame rankoms ir veidui. Laimei, aukštos kokybės natūralūs kūno priežiūros produktai buvo sukurti tam, kad galėtume ištaisyti šį trūkumą.

Jie maitiną odą, atstato kolageno ir elastino gamybą, padeda išsaugoti natūralų odos švytėjimą ir gyvybingumą.

Moksliniai įrodė, kad mūsų oda sugeria visus ingredientus esančius kremuose ir losjonuose. Šie ingredientai patenka į mūsų kraują ir daro įtaką bendrai organizmo sveikatai.

Taigi, renkantis kūno priežiūros produktus labai svarbiu aspektu tampa jų sudėtis. Reikėtų pabrėžti, kad natūralūs ingredientai visu šimtu procentų saugūs, net gi įsiabsorbavę į odą. Ingredientų, kurių saugumas ir efektyvumas atnaujinant odą pagrįstas moksliniais tyrimais yra šie: 

1) Avokado aliejus – jo sudėtis labai panaši į mūsų odos riebalus (odos išskiriamus natūraliuosius aliejus). Jis yra turtingas omega-3, omega-9 ir vitaminu E. Avokado aliejus yra labai svarbus išsaugant sveikatą ir odos gyvybingumą. Jis giliai drėkina odą ir pagerina kolageno gamybą. Oda tampa jauna, elastinga ir švytinti.

2) Makadamijos aliejus – tai puikus drėkinamasis aliejus. Jis yra labai naudingas sausai ir pažeistai odai. Makadamijos aliejus yra praturtintas palmitolio rūgštimi, kuri yra galingas antioksidantas. Jis apsaugo nuo priešlaikinio odos senėjimo ir daro odą lygesne, minkštesne ir elastingesne.

3) Kofermentas Q10 – tai stiprus antioksidantas. EQ10 turi unikalią galimybę įsiskverbti į 7 giluminius odos sluoksnius ir kovoti su laisvaisiais radikalais. Jis apsaugo odą nuo UV spindulių ir pagerina kolageno gamybą. Šis kofermentas suteikia odai jaunatviškumo. 

Nepriklausomai nuo dabartinės jūsų odos būklės, natūralūs kūno priežiūros produktai gali atkurti jūsų odos jaunystę. Tinkamai parinkta ingredientų koncentracija yra geriausias būdas odos priežiūrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *