Natūralūs kūno priežiūros produktai prieinamomis kainomis

Dauguma žmonių kūno priežiūros gaminius renkasi pagal kainą. Taigi geros naujienos yra tokiems klientams tai, kad natūralūs kūno priežiūros produktai, kuriuose gausu maistinių medžiagų dabar jau yra prieinamomis kainomis. 

Žolelių pagrindas

Mokslininkai ir sveikatos priežiūros specialistai įspėja apie sintetinius kūno priežiūros produktus dėl jų žalingo poveikio ilgalaikėje perspektyvoje. Todėl dauguma įmonių sintetinius komponentus pakeitė į natūralius. Dauguma šių produktų yra pagaminti remiantis žolelių pagrindu. Nesvarbu ar tai eteriniai aliejai, ar organiniai ekstraktai – svarbiausia natūralumas. 

Natūralių kūno priežiūros produktų formulavimas 

Paprastai natūralūs kūno priežiūros ir kiti produktai yra suformuojami taip, kad neprireiktų toksinių ir cheminių medžiagų naudojimo. Pagrindinės sudedamosios dalys tokiuose produktuose yra išgaunamos iš gamtos: 

a) įvairių vaisių ekstraktai; 

b) naudingomis sąvybėmis pasižyminčių medžių sutrintų lapų pastos; 

c) eterinių aliejų iš augalų; 

d) augalų lapų ekstraktų; 

e) biologiškai aktyvių jūros produktų. 

Mineralai ir vitaminai daugiausia iš augalų šaltinių.

Atrodytų, kad galutinė produkto kaina turėtų mus šokiruoti. Laimei šie produktai yra pigesni palyginus su daugeliu sintetinių produktų prieinamų rinkoje. Papildomas pranašumas yra tai, kad tokie komponentai nesukelia žalingo poveikio. 

Sintetiniai produktai arba natūralių produktų alternatyva 

Rinkoje pilna įvairių sintetinių kūno odos priežiūros priemonių. Muilai, šampūnai, geliai, drėkinamieji kremai ir net vonios putos yra prieinamos beveik kiekvienam. Tinkamo produkto pasirinkimas tampa sudėtinga užduotis galutiniam vartotojui. Vis dėlto jis pats sprendžia mokėti už sintetinius ar už kokybiškus natūralius produktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *