Natūralus spuogų gydymas

Spuogai gali atsirasti natūraliai. Jei visos anksčiau naudotos priemonės nepadėjo atsikratyti spuogų, tuomet kreipkitės į dermatologą. Bet jei spuoguotumas pasižymi lengvu atveju, tuomet galite gydyti natūraliais metodais. Tai visiškai saugus gydymo būdas, nes neturi cheminių medžiagų, galinčių pakenkti jūsų odai.

1. Pomidorai. Šiose daržovėje yra daug vitamino A ir antioksidantų. Taip pat buvo įrodyta, kad pomidorai gali padėti sugriežtinti poras ant odos, taip mažindamos galimybę turėti spuogų. Esant spuogams, pomidorai gali būti tiesiog lengvai pjaustomi ir dedami ant odos. Taip pat galima išsispausti pomidorų sulčių ir dėti tiesiog kaip veido kaukę. Palikti bent valandą, po to nuplauti vandeniu.

2. Aloe vera. Alavijo viduje esantis gelis naudojamas žaizdoms gydyti. Tačiau, šiuo atveju gali padėti sumažinti spuogų tinimą. 

3. Soda. Tai labai pigus būdas padėsiantis išvengti spuogų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai uždėti švelniai ant veido.Tai veikia kaip šveitimo priemonė, pašalinanti negyvas odos ląsteles, užsikimšusias poras.

4. Kiaušinio baltymas. Padeda sugerti riebalų perteklių, esantį ant veido. Tiesiog dėti ant veido. 

5. Ledas. Tai yra natūralus, idealus būdas spuogams gydyti. Tereikia į rankšluostį įdėti ledo ir su juo nuvalyti veidą. Ir taip apie 15 minučių.

Tai tik keletas natūralių būdų, padėsiančių užkirsti kelią spuoguotai odai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *