Oda – venkite strijų

Strijos – pasitaiko ne tik moterims. Tai ir paauglių bei sportuojančių žmonių problema. Kas yra strijos? Ruoželiai ant kūno odos įvairiose srityse, kurios per tam tikrą laiką keičia spalvą ir dažniausiai atsiranda nėštumo metu, arba staigaus svorio padidėjimo metu.

Odos priežiūra ir strijų susidarymas

Daugelis moterų mano, jog strijos savaime atsiranda nėštumo laikotarpiu. Tai tiesa, tačiau atkreipkite dėmesį, jog oda tuo metu tempiasi ir ją nuolat reikia prižiūrėti, kad neatsirastų šių ruoželių ant kūno. Manoma, jog vyksta dėl tam tikrų hormonų, kurie neleidžia kalogenui bei elastinui gamintis. 

Odos priežiūra ir strijų vengimas

Strijos atsiranda nėščioms moterims, paaugliams, kurie staigiai auga bei žmonėms, kurie intensyviai sportuoja. Todėl svarbu naudoti specialius kremus, kurie padeda strijų gydymui.

Odos priežiūra ir strijų gydymas

Nėra vieno gydymo būdo, kuris šalintų strijas 100 proc. tačiau verta pasikonsultuoti su gydytoju, kuris patars priimtiniausią būdą pagal jūsų kūną. Cheminis strijų valymas ar lazerinės procedūros puikiai šalina strijas. Vitaminas C bei kremai taip pat puiki išeitis strijų gydymui. 

Šis straipsnis yra tik informacinio pobūdžio. Jis nėra skirtas medicininiams patarimams ir tai nėra profesionalūs patarimai. Todėl pirmiausiai, reikia pasikonsultuoti su savo gydytoju dėl savo sveikatos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *