Odelių aliejaus svarba nagams

Naudoti odelių aliejų yra labai svarbu. Jūsų pirštų ir kojų nagai atrodys elegantiškai ir puikiai. Jis naudojamas laikyti ant odelės. Šiandien moterys labai užsiėmę ir niekur nespėja, aktyvus buvimas jų profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime verčia užmiršti rūpinimąsi savo rankomis, nors tai yra neatskiriama mūsų dalis nuo asmenybės. Kreivi ir sulūžinėję nagai nekelia pasitikėjimo savimi. Tik įsivaizduokite, jei turite svarbių susitikimą su klientais ar dalyvavimą vestuvių puotoje ir jūs turite sukietėjiusias odeles, kaip jūs manote? Seksualus raudonas nagų lakas ir ilgi nagai, tačiau negalite nėra gražūs ir nesveika odelė aplink Jūsų nagus.

Odelių aliejus paprastai yra naudojamas siekiant suteikti jūsų nagams papildomo blizgesio, sveiki ir gražiai atrodantys. Vienas iš privalumų naudojant šį odelių aliejų, kad jis suteikia gražią manikiūro išvaizdą iš viršaus, kai taikoma atsargiai. Taip pat svarbu, kad jis ne tik giliai drėkina odelę, bet ir nagą. Jis tepamas ant sausos odeles ir laikymo laikas priklauso nuo asmeninių poreikių asmeniui. Jūs turite būti labai atsargūs, ir tepti tik nedidelį kiekį nes gali atsirasti nepageidaujama reakcija ant odos.

Tik po dešimties minučių galite švelniai stumti odelę žemyn specialia odelės stumdymui lazda. Tai minkština odelę aplink nagus ir drėkina. Kad pasiekti norimų rezultatų reikia šias procedūras atlikti reguliariai. Po procedūrų turite kruopščiai nusiplauti rankas.

Odelių aliejų yra įvairių, pavyzdžiui – Frezijų odelių aliejus, migdolų odelių aliejus, ananasų odelių aliejaus, avokado odelių aliejus, ir t.t

– Frezijų odelių aliejus – tai idealus derinys migdolų aliejaus ir vitamino E, ir saugo nagus nuo išsausėjimo bei apsaugo odeles nuo skilinėjimo. Jis gali būti naudojamas ir kojų nagams taip pat. Jis drėkina ir maitina odeles ir ji puikiai tinka po dirbtinių gelio nagų procedūrų, taip pat gali būti naudojamas kartu įvardinant ir akrilo nagus.

– Migdolų odelių aliejus – Jis yra pagamintas iš geriausių migdolų. Aliejuje yra simondsijų, migdolų, ricinos aliejaus, kalcio, vitamino A ir B. Jis apsaugo nuo bakterijų poveikio ir minkština odeles. Jame yra riebiųjų rūgščių, kurios padeda atkurti drėgmę ir elastingumą odelėse. Naudojant jį kasdien užtikrinsite sveiką odelę ir nagus.

– Ananasų odelių aliejus – Tai sudėtingas kviečių gemalų, medvilnės su alaviju ir pantenoliu derinys. Jis ne tik padidina nago stiprumą bei gyvybiškumą, bet ir apsaugo nuo skilinėjimo.

– Avokadų odelių aliejus – jis drėkina ir vienu metu ramina ir švelnina sausas odeles. Tai idealus derinys antioksidantas Tocotrienol, plunksnų šviesiųjų vynuogių sėklų, saulėgrąžų, sezamo kokoso riešutų aliejus ir lecitinas kuris drėkina sausas ir pažeistas odeles.

Todėl, odelių aliejus yra raktas į gražią ir drėgną odelę. Jei naudosite reguliariai ir ilgai Jūsų odelės bus elastingos ir gražūs nagai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *