Odos priežiūra, kuri padės apsisaugoti nuo tiesioginio saulės poveikio

Jūs suprantate, kad naudoti apsaugą nuo saulės yra labai svarbu. Kitas žingsnis yra suprasti, kad ne visus apsaugos priemonės nuo saulės veikia vienodai. Vieniems geriau yra naudoti apsauginį kūno svietą, kitiems specialų purškiklį. Geriausia rinktis gaminius žinomų įmonių, kurie yra tikrai kokybiški. Galų gale, jūsų odos priežiūros kremo kokybė lemia jūsų bendrą odos sveikatą, taip pat jaunatvišką odos ilgaamžiškumą. 

Pirmasis žingsnis yra rinktis tokius gaminius, kurie yra atsparūs vandeniui. Tai atrodo turėtų būti savaime suprantama, bet jūs nustebtumėte sužinoję kiek odos priežiūros kremų tiesiog nusiplauna vandenyje, net 21-ajame amžiuje. Laimei, visgi atrasti gaminių atsparių vandeniui įmanoma. Taip galite valandų valandas plaukioti ir būti saugūs. Ypatingai tai svarbu renkant apsaugines priemones vaikams, tuomet nereikės nerimauti dėl jų jautrios odos. 

Kitas svarbus žingsnis norint gauti maksimalią naudą yra apsauginių kremų naudojimas iškart einant į paplūdimį. Jei jūs naudosite tokias priemones jau kurį laiką pabuvę saulėje, tada jau bus per vėlu. Nuo saulės oda tampa pažeista, greičiau sensta. Todėl apsaugines priemones nuo saulės patartina naudoti prieš einant į paplūdimį. Tai vienintelis būdas gauti 100 proc apsaugą nuo saulės. 

Taip pat svarbu gerai įtrinti visą kūną, nepraleidžiant kai kurių vietų. Kitokiu atveju neapsaugota vieta gali nudegti. Šie nudegimai labiau erzina ir gali būt labai skausmingi. 

Be to nepamirškite, kad net geriausias odos priežiūros kremas negali ilgam apsaugoti nuo saulės. Daugiausiai su tikrai kokybiškomis priemonėmis galite joje išbūti iki kelių valandų. Visada naudokite papildomą sluoksnį kas kelias valandas. 

Atminkite, kad tinkamos odos priežiūros kremas ne tik užkerta kelią nuo saulės nudegimo. Jis taip pat padeda apsaugoti jus nuo atšiaurių ultravioletinių spindulių, kurie sukelia vėžį. Naudojant kokybiškus produktus ne tik turėsite sveiką odą, bet ir išvengsite odos ligų ir negalavimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *