Padidėjusio prakaitavimo priežastys

Milijonai amerikiečių kenčia nuo pernelyg didelio prakaitavimo. Šios problemos kasmet tampa vis aktualesnės. Dalis mokslininkų bando išsiaiškinti to priežastis. Padidėjusio prakaitavimo problema yra susijusi su sveikatos klausimais. Bet daugiau tai yra bėda, kuri apriboja mūsų profesinį bei visuomeninį gyvenimą. 

Padidėjusį prakaitavimą nulemia keletas priežasčių. Šiame straipsnyje ieškoma kelių skirtingų priežasčių, kodėl mes prakaituojame ir kaip sumažinti savo prakaito lygį. Kai kuriais atvejais gausus prakaitavimas yra paveldimas. Tai nereiškia, kad jūs negalite to išvengti. Žemiau pateikiamos pagrindinės priežastys dėl kurių susilaukiame šios pasekmės. 

Dažniausia prakaitavimo priežastis yra dėl suaktyvėjusių aktyviųjų prakaito liaukų. Kadangi taip kūnas išsivalo bei tokiu būdu reguliuoja temperatūrą mes tai galime kontroliuoti. Tačiau atlikdami paprastus pakeitimus savo gyvensenoje galime pakoreguoti bei pakeisti mūsų prakaito liaukų aktyvumo lygį. 

Nesveikas gyvenimo būdas yra bendra grėsmė, kuri prisideda ir prie padidėjusio prakaitavimo. Žinoma, tai nereiškia, kad sveikai gyvenantis žmogus neprakaituoja. Vis dėlto riebalų, cukraus ir druskos turėtumėte vengti jei norite sustabdyti perdėtą prakaitavimą. Jei pradėsite sportuoti reguliariai ir tinkamai subalansuosite savo mitybą pajausite pirmuosius teigiamus rezultatus. 

Kiti gyvensenos produktai, kurie sukelia tokį prakaitavimą yra cigaretės, alkoholis ir kai kurie vaistai. Visuose minėtuose produktuose yra toksinių medžiagų ir nuodų, kuriuos organizmas bando pašalinti per prakaito liaukas. Tie patys produktai taip pat priverčia jūsų širdį dirbti sunkiau, jai tenka didesnis krūvis. O tai irgi prisideda prie padidėjusio prakaitavimo. 

Kai kurios bakterijos, kurios gyvena ant kūno taip pat prisideda prie jūsų problemos. Tai yra viena iš dažniausių priežasčių dėl kurios padidėję prakaitavimas. Bakterijos ir kiti toksinai gali būti pašalinti naudojant muilą ir dezodorantus bei antiperspirantus pažastyse ant nugaros ir kitose vietose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *