Pagrindiniai patarimai odos priežiūros rutinoje

Oda yra didžiausias kūno organas, kuriuo mes turime tinkamai pasirūpinti. Remiantis apklausos duomenimis galima teigti, kad žmonės naudoja visiškai skirtingas odos priežiūros rutinas. Nemažai iš jų norėdama išlaikyti gražią odą naudojasi goržio salonų paslaugomis. Likę išbando savo jėgas ir oda rūpinasi patys. Odos priežiūros gaminių pasirinkimas yra begalinis, todėl nėra lengva pačiam tinkamai pasirinkti. Tačiau tai įmanoma, odos priežiūra yra prinama visiems ir nėra sudėtinga. 

Prausdamiesi venkite karšto vandes, nes taip atidarote poras. Naudokite prausiklius, kuriuos pirmiausia praskieskite rankoje su lašeliu vandens. Įmasažuokite į drėgną veido odą. Masažui galite naudoti specialius šepetėlius ar tiesiog sukamuosius judesius. Švelnus veido masažas turėtų užtrukti apie 30 sekundžių. Tada nuplaukite šiltu vandeniu ir švelniai nusausinkite minkštu rankšluosčiu.

Šveitimas. Daugelis žmonių praleidžia šį žingsnį kasdieninėje odos priežiūros rutinoje, tačiau tai svarbus veiksmas, nes jo dėka pašalinamos negyvos odos ląstelės, kurios gali sukelti porų užsikišimą, odos sausumą ir spuoguotumą. Šveitimas turėtų būti atliekamas kartą per savaitę. 

Jei jūs turite ypač jautrią odą pabandykite ją drėkinti nakvišų aliejumi. Tai puikus natūralus drėklis skirtas sausai ir labai sausai odai. Jis drėkina, apsaugo ir ramina. Nakvišų aliejus taip pat pagerina bendrą odos minkštumą ir elastingumą. Asmenims, kurie turi egzemos problemą, tai taip pat puikus sprendimo būdas

Sausos odos priežiūra ir gydymas yra paprastas ir lengvas. Svarbiausia – tinkamas drėkinimas. Norėdami gauti geriausius rezultatus drėkiklius naudokite kasdien. Žinoma tai nereiškia, kad juos naudoti reikia itin dažnai. Išimtiniais atvejais jei nepastebėsite jokių odos pagerėjimų po keturių savaičių kreipkitės į dermatologą. 

Drėkiklius ar losjonus rinkitės, kuriuose yra SPF arba UV apsauga, taip gausite dvigubą naudą. Reguliarus valymas yra gyvybiškai svarbus jei viskas atliekama tinkamai. Odos valymas stimuliuoja kraujotaką. 

Tinkama mityba yra geriau už bet kokius vaistus. Medus naudojamas odos pažeidimams ir nudegimams gydyti. Reguliariai naudojamas avokadų aliejus yra puikus odos minkštiklis.

Pratimai, poilsis ir subalansuota mityba – sveikos odos pagrindas. Teisinga mityba ne įtakoja sveikatą, bet išlaiko ir renovuoja ląsteles suteikdamos visus vitaminus, mineralus ir maistines medžiagas. Geriamasis vanduo yra dar vienas geras būdas norintiems turėti sveiką odą. Vanduo padeda sudrėkinti odą ir pernešti maistines medžiagas sistemoje. 

Stresas neigiamai veikia bendrą sveikatą. Gerkite pakankamai vandens, pakankamai miegokite ir remkitės aukščiau pateiktais patarimais. Palepinkite save mėgstamais užsiėmimais, išmokite atsipalaiduoti. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *