Paprasti patarimai natūralių nagų priežiūrai

Nagai, kurie yra gerai prižiūrimi padarys teigiamą įspūdį apie jūsų asmenybę. Tai vienas iš labiausiai subtiliausių dalių mūsų organizme.Nagus nuolat veikia cheminės medžiagos, vanduo, šiluma, šaltis ir kitos gamtos stichijos. Tai juos pažeidžia ir daro juos trapiais, šiurkščiais ir net duoda polinkį lūžinėti. Tačiau visi neturi laiko, galimybių ar noro apsilankyti nagų grožio centruose kiekvieną kartą bei turėti spalvingus, gražius ir sveikus nagus.

Nagai gali būti prižiūrimi ir namuose su keletą paprastų patarimų ir sekančiai išvardintų metodų : 

Visada gerai prižiūrėkite savo nagus, kad jie būtų švarūs ir sveiki. Plaukite šepetėlį po tekančiu vandeniu kurį naudojate kasdieniniam nagų valymui. Naudokite odelių aliejus / grietinėlė paskutinis dalykas, kurį naudokite nakčiai nagų drėkinimui.

Gerbkite savo rankas ir nagus. Naudokite pirštines, atlikdamos namų ruošos sodo bei kitus darbus. Pavyzdžiui plaudamos indus, dirbdamos sode ar atlikdamos kitus valymo darbus namuose bei sode. Tai padės išvengti purvo ant ir po Jūsų nagais ir užkirs kelią jų lūžinėjimui bei skilimui, nepakeis spalvos dėl cheminių medžiagų, netgi atlikdamos smulkius ruošos darbus, pavyzdžiui, smulkindamos vaisius ar daržoves dėvėkite pirštines.Saugokite savo nagus, priklausomai nuo Jūsų dienotvarkės ir darbų. 

Laikykite savo nagus dažytus skaidriomis spalvomis, taip jie labiau blizga ir suteikia sveiką išvaizdą arba pastelinių atspalvių, kurie labiau suderinami prie Jūsų aprangos. Tokiu būdu būsite išgelbėti nuo spalvingumo, jei jums skubiai reikia išeiti. Be to, visada dažykite antrą dažų sluoksnį, o po pirmo visiškai sausai iššluostykite.

Nenaudokite acetono, šis dažų ir lako valiklis labai kenkia Jūsų nagams. Acetonas linkęs išdžiūti ir džiovina Jūsų pirštų odeles, neigiamai veikia jūsų sveikus nagus.

Turėkite namuose manikiūro ir pedikiūro rinkinį. Įrankiai nagams kirpti, nagų valymo šepetėlį, manikiūro ir pedikiūro dubenį. Tai padės jums gerai prižiūrėti savo nagus namuose ir jūsų nagai bus sveiki bei gražūs. Nepamirškite reguliariai juos keisti naujais ir sterilizuoti tuos, kuriuos reikia, kad būtų išvengta bakterinės infekcijos.

Nenaudokite savo nagų kaip įrankių atidaryti butelius ar skardines tik todėl, kad jūs skubate. Tai padarys didelę žalą Jūsų nagams. Naudokite butelių bei skardinių atidarytuvus nes tai patogu ir saugu. 

Tepkitės rankų ir nagų kremais su vitaminu E kurie sustiprina juos ir naudokite kremus po rankų plovimo ar kai jūsų rankos jaučiasi sausos. Tai ilgas kelias siekiant išlaikyti gražius nagus ir rankas.

Pastebėjus bet kokią nagų infekciją ar sutrikimą, apsilankykite pas nagų technikus ir gaukite teisingus patarimus kaip to išvengti bei juos gydyti. Nebandykite to daryti savais metodais nes galite padaryti dar didesnę žalą.

Pabandykite apsilankyti nagų grožio centre bent kartą per mėnesį, kad gautumėte naujausius nagų priežiūros patarimus.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra laikytis sveiko mitybos režimo. Venkite kepto, riebaus, valgykite daugiau vaisių, tai jums bus į sveikatą. Ir taip sveiki bus jūsų nagai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *