Paprasti veido odos priežiūros patarimai, padedantys išlaikyti gražią odą

Šiandien, kai kalbama apie veido odos priežiūrą, galima rasti jau nemažai informacijos, kaip tinkamai pasirūpinti veido oda. Yra daug patarimų bei produktų, patvirtinančių apie jų teikiamą naudą. Kaip mes galime patys prisidėti prie odos saugojimo? Tuoj pamatysime.

1. Norint išlaikyti gražią ir sveiką odą reikia imtis visų atsargumo priemonių pvz, kremų, losjonų. Šie produktai yra skirti odos puoselėjimui. Nereiktų pamiršti, kad per didelė saulės ar vėjo įtaka gali neigiamai atsiliepti jūsų odai t.y. atsirasti raukšlių, pigmentinių dėmių, išsausėti.

2. Reguliariai naudoti muilą nėra gerai, nes jo sudėtyje yra šarminių elementų, kurie odą dar labiau iš sausina bei pažeidžia natūralų pH. Taip pat reiktų vengti muilų, kurių sudėtyje yra glicerolio ir alkoholio. Todėl šiandien dermatologai atrado naują muilo pakaitalą – jautriai odai tinkantį valiklį. Jei jūsų oda labai sausa ir jautri, gali tekti taikyti pakaitinį losjoną. Po valymo oda ypatingai tampa sausa, todėl pravartu taikyti specialius drėkintuvus, kurie yra hipoalergiški, be konservantų, universalūs su vandens pagrindu. Esant labai sausai odai, patariama odą drėkintu losjonu, sukurtu vazelino ar aliejaus pagrindu, turinčio 20% karbamido. Norėdami išbandyti gaminį, pravartu įsitikinti ar nesate jam alergiškas .

Kokie produktai geriausiai veikia veido odą? Veido odos priežiūros sistema gali būti sudaryta iš kelių skirtingų produktų, naudingų jūsų odai. Tokie produktai pasižymi veiksmingumu ir efektyvumu. Oda yra sveika ir maitinama 24/7. Dieninis kremas skirtas kasdieniniam naudojimui su aktyviosios gynybos elementais yra būtinas. Šio produkto sudėtyje yra didelės koncentracijos veikliųjų medžiagų, kurios padeda pašalinti raukšles ir plonas linijas. Oda tampa jaunesnė ir lygesnė. Dieninį kremą rekomenduojama naudoti kiekvieną dieną, ypač reiktų nepamiršti pasitepti kaskart išeinant iš namų . Tokiu būdu jūsų oda bus apsaugota nuo žalingo aplinkos poveikio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *