Patarimai, kad jūsų plaukai geriau augtų

Jūs jau žinote, kad moterys nuo plaukų slinkimo gali apsisaugoti: vengdamos streso, gyvendamos sveiką gyvenimą, subalansavusios mitybą. Dabar panagrinėsime kaip galima namų sąlygomis, naudojant natūralius produktus pagerinti plaukų augimą ir sustabdyti jų slinkimą. Šie natūralūs gydymo būdai jums padės sumažinti žalą, kurią sukelia stresas ir tam tikri gyvensenos veiksniai. Žemiau yra keletas veiksmingų metodų, kurie padės jums turėti gražius ir sveikus plaukus:

1. Jei plaukų grožis jums yra gyvybiškai svarbus tam tikra prasme turite prisidėti prie mūsų planetos išsaugojimo: cheminių medžiagų vengimo, atsisakymo toksinų ir t.t. Nors tai gali būti sunku, nes moterys mėgsta dažyti plaukus, naudoti stiprias fiksavimo priemones, kuriose gausu cheminių medžiagų, o jos kenkia plaukams. Jei visiškai to atsisakyti nepavyksta, bandykite bent jau sumažinti tokių produktų vartojimą. 

2. Valgomieji jūros dumbliai, petražolės, sezamo sėklos, saulėgrąžų sėklos – geležies šaltinis, kuris labai svarbus plaukų sveikatai. Todėl patartina vartoti šiuos maisto produktus, kuriose gausu jos. Geležies trūkumas sukelia plaukų slinkimą. Tačiau jei jūs norite papildomai vartoti geležį, pasitarkite su gydytoju, nes per didelis geležies kiekis organizme gali pridaryti žalos.

3. Naudokite 500 mg silicio du kartus per dieną. Silicio dioksidas – mineralai, kuris vaidina svarbų vaidmenį plaukų vystymosi procese.

4. Atidžiai rinkitės šampūną. Ar jūsų šampūną sudaro kenksmingi chemikalai? Jei taip, tokį šampūną galite mesti lauk. Rinkitės lengvus ir natūralius šampūnus. Ieškokite natūralių priemonių skirtų plaukų slinkimui stabdyti. Jūs tikrai nustebinti žinoję, kad šampūnas dar gali sukelti ir chaotišką plaukų slinkimą.

5. Kiaušiniai, žuvis ir vištiena – baltymų šaltinis, o jie sudaro didelę dalį mūsų plaukų sudėties. Taigi, jei jums trūksta baltymų jūsų plaukai praras savo sveiką blizgesį ir net gali pradėti slinkti. 

6. Tris kartus per dieną naudokite TI po 500 mg. TI yra Kinijos žolė, kuri buvo naudojama daugelį metų, norint sustabdyti plaukų slinkimą. TI veikia geriausiai, kai yra vartojama kartu su kitais natūraliais gydymo būdais.

7. Ar esate girdėję apie aromaterapija? Tai yra viena iš paskutinių naujovių, skiriamų moterų kovai su plaukų slinkimu. Tikras aliejus yra praturtintas kelių žolelių ekstraktais ir natūraliais aliejais. Natūralių žolelių ir gėlių sumaišytas asortimentas naudojamas terapijai. Įvairūs aliejai, pavyzdžiui: simondsijų, greipfrutų, levandų, alavijo, rozmarino, ir kt. taip pat naudojami maišant plaukų aliejukus. 

8. Plaukus trinkti turėtumėte reguliariai, leidžiant jiems patiems išdžiūti. Netrinkite šlapių plaukų rankšluosčiu tik suvyniokite juos, kad jis sugertų vandenį. Naudokite natūralius minkštų šerių šepečius, kad nepakenktumėte savo plaukams. Atminkite, kad plaukams pakenkti yra labai lengva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *