Patarimai kaip atrodyti seksualiai

Stengtis seksualiai atrodyti nederėtų biuruose, nes ten ne vieta tokiu būdu atkreipti į save dėmesį. Tokią išvaizdą kurti padeda tamsios spalvos. Jei norite padaryti seksualų įspūdį visada rinkitės tokias spalvas ir atkreipsite žmonių dėmesį į save. Jūs galite atrodyti patraukliai ir prikaustyti žmonių dėmesį žaisdami spalvomis, atliekant makiažą. Dėl to jums teks labiau rūpintis akimis, lūpomis ir tinkamu manikiūru. 

Lūpos

Lūpos yra visada pastebimos. Ypač seksualiai atrodys šiek tiek papūstos lūpos išdažytos rožių žiedlapių spalvomis. Lūpų dažai yra visada tepami ant išorinės linijos su lūpų teptuku ar lūpų pieštuku. Pabrėžiama, kas tamsios lūpos visada atrodo seksualiau. Jas pieštuko pagalba galite šiek tiek pastorinti arba paploninti. Pirmiausia apibrėžkite juo kontūrus ir tik tada naudokite lūpų dažus. Jei norite, kad lūpos atrodytų dar seksualiau naudokite lūpų blizgesį. 

Skruostai

Svarbu suteikti skruostams natūralų rausvumą. Naudokite ryškesnius skaistalus, kuriuos tepkite ant skruostikaulių. Tam tikslui reikėtų įsigyti didesnį šepetėlį. Skaistalai su blizgesiu suteikia odai spindesio ir seksualumo jūsų išvaizdai. 

Rankos ir nagai

Tinkamai prižiūrėtos rankos ir nagai taip pat prisidės prie jūsų grožio etalono. Mūsų rankos lyg vizitinė kortelė nuo kurios pradedame susipažinimą su naujais žmonėmis. Todėl jos visada turi būti išpuoselėtos ir prikaustančios dėmesį. Jei nagai auga lėtai galite naudoti dirbtinius nagus. Tokie nagai gali būti naudojami kaskart jums prireikus. Turint dirbtinius nagus galioja ta pati lakavimo taisyklė – lakavimas dviem sluoksniais. Jei nagų pagražinimui naudojate blizgučius būtinai užtepkite bespalvį viršutinį sluoksnį, kad jie dar geriau atrodytų. Rūpinkitės, kad nagų lako spalva būtų panaši į lūpų spalvą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *