Patarimai kaip kovoti su spuogais

Yra įvairių būdų kaip kovoti su spuogais. Akivaizdžiausiai pastebimi spuogai ant veido, bet jie gali atsirasti ant nugaros, pečių, užpakalio ir kitose vietose taip pat. Pirmiausia jūs turite suprasti, kad visos su spuogais susijusios problemos glūdi odoje. Štai kodėl jums reikia išvalyti kūną ir žemiau pateikiama keletas puikių valymo patarimų, kuriuos galite praktikuoti tiesiog namuose!

1. Naudokite alavijo lapų vidinę masę, kurią užtepkite ant spuogų. Tai labai veiksmingas ir greitas gydymo būdas. Alavijas veiksmingai gydo spuogus savo antibakterinėmis, antigrybelinėmis, priešuždegiminėmis ir raminančiomis sąvybėmis, veikia kaip antioksidantas. Todėl, jei auginate alijošių būtinai pasinaudokite jo pagalba. 

2. Tai priemonė, kuri yra labai plačiai naudojama daugelyje pasaulio dalių. Sumaišykite santalą ir rožių vandenį. Gauta pasta ištepkite veidą, leiskite išdžiūti ir tada galite nuplauti šaltu vandeniu. Tai vienas iš paprasčiausių būdų kaip atsikratyti spuogų nepaliekant randelių.

3. Koloidinis sidabras taip pat yra aktualus būdas spuogų gydymui. Taikomas tiesiai ant odos jis nužudo bakterijas, virusus ir grybelius. Tuo pačiu metu koloidinis sidabras nepakenkia audinių ląstelės, bet atvirkščiai dar ir prisideda prie sveikos išvaizdos. 

4. Išgerkite 8 stiklines vandens per dieną. Vanduo padeda atsikratyti toksinų, jis yra labai svarbus elementas odai. Vanduo stimuliuoja kraujotakos apyvartą bei padeda išlaikyti odos drėgmę, taip ženkliai pagerindamas bendrą odos išvaizdą. 

5. Paimkite prisirpusį pomidorą ir perpjaukite pusiau. Išimkite vidų, nes pomidoro masė puikiai kovoja su spuogais. Taip ištepę veidą palikite nakčiai, o ryte paprasčiausiai nuplaukite. Labai greitai pamatysite teigiamus rezultatus. Naudojamas pomidorų minkštimas ne tik gydo spuogus, bet ir sumažina rando susiformavimą. Taigi, tai yra fantastinis būdas atsikratyti spuogų per naktį. 

6. Kai spuogai dingsta naudokite ledo paketus nuo randų. Toje vietoje kur buvo spuogas palaikykite ledukus nuo 10 iki 12 minučių. Ledo paketas padeda sumažinti uždegimą ir sušvelnina odą.

7. Ežiuolė turi antibakterinių sąvybių, ji skiriasi nuo kitų būdų tuo, kad ji netaikoma ant odos. Ežiuolė stiprina imuninę sistemą ir taip padeda kovoti su šia odos problema. 

8. Kūno spuogams gydyti taip pat patariama išbandyti „Neutrogeną“, kuris yra labai naudingas. Šiame gaminyje nėra naftos, jo sudėtis paremta hidroksio rūgštimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *