Patarimai, kaip pašalinti amžiaus dėmes

Amžiaus dėmės yra negailestingas saulės poveikio rezultatas. Laimei yra būdų, padedančių pašalinti šias dėmes. Vienas iš tokių būdų: apsilankymas pas dermatologą. Jūsų dermatologas ar odos specialistas yra geriausias asmuo, galintis greitai pašalinti amžiaus dėmes. Oda tinkamai yra patikrinama ir paskiriami vaistai, kurie turi didelį veiksmingumą. Daugelis tokių produktų yra labai stiprūs ir gali turėti šalutinį poveikį. Pavyzdžiui, gali atsirasti dirginimas, paraudimas ar laikinas pleiskanojimas. Atliekant procedūrą lazeriu, intensyvios šviesos impulso terapiją amžiaus dėmės veiksmingai pašalinamos, tačiau tokios procedūros yra gana brangios. Pigesnis būdas gali būti dermatologo pasiūlyti balinamieji kremai. 

Kitas būdas ieškoti efektyvių produktų. Nuvykti į prekybos centrą ar specializuotą parduotuvę, kur jums būtų pasiūlyta įsigyti veiksmingų priemonių. Iš pateiktos produktų gausos gali būti sunku atsirinkti, tad patariama ieškoti tokių produktų, į kurių sudėtį įeina retinolis. Esantis didelės koncentracijos vitaminas A, gali padėti pašalinti amžiaus dėmes. Kita efektyvi priemonė būtų ROC Retinolis Correxion Deep naktinis raukšlių kremas. 

Ištisus šimtmečius virtuvėje moterų naudojami produktai taip pat gali būti veiksmingi. Šiuo atžvilgiu dažniausiai pienas, jogurtas, Aloe Vera ir citrina. Taikant šviežiai spaustas citrinų sultis, du kartus per dieną, rezultatai bus konkrečiai pastebėti per mėnesį ar du. Pienas naudojamas su kitais komponentais, taip pat labai veiksminga kovojimo priemonė. Naudojant kartu su pasukomis ar jogurtu, Aloe Vera ir citrinų sultimis atsikratysite nepageidaujamų amžiaus dėmių. Taikant tokius mišinius laikyti 10 minučių, po to nuplauti ir pasitepti drėkinimo priemone. Aloe Vera yra taip pat gera priemonė, naikinanti amžiaus dėmes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *