Patarimai kaip prižiūrėti rankas

Jums reikės dviejų šaukštų kakavos kremo, dviejų šaukštų migdolų aliejaus ir šviežių agurkų. Išlydykite kakavos kremą ir sumaišykite su migdolų aliejumi bei agurkais. Gerai sumaišykite visus ingredientus ir naudoti kaip rankų priežiūros kremą, taikykite jį masažuojant. Galite įpilti daugiau migdolų aliejaus ir jame penkias minutes pamirkyti rankas. 

Kitas būdas išlaikyti odą sveika yra atitinkamas skysčių vartojimas, ypač vandens. Nuolat plaudami rankas išeikvojame daug skysčių. Geriamas vanduo drėkina ją, todėl po kiekvieno plovimo jūsų oda išliks elastinga ir švelni. Suteikite savo odai reikiamą vandens kiekį! Tai geriausias odos priežiūros patarimas, kurį galite naudoti bet kur ir neišleidžiant daug pinigų. 

Gražių rankų paslaptis – jų drėkinimas ir vandens vartojimas. Turite gerti daug vandens, taip drėkinsite odą iš vidaus. Jūs taip pat turite įsigyti rankų kremą ar losjoną, kuriuos galėsite naudoti bet kuriuo metu. Daugumoje kokybiškų muilų sudėtyje yra rūgštinių sudedamųjų dalių, pvz triklozano ir kitų bakterijų naikinimo elementų, kurie gali apsaugoti rankas nuo išsausėjimo ir pleiskanojimo. 

Bent kartą per savaitę turite atlikti rankų šveitimą. Taip pat galite naudoti prieš naktį rankoms ir veido kremą. Svarbiausia naudoti apsauginius kremus, kurie padėtų užkirsti kelią nuo žalingų saulės spindulių ir sauso oro. Jei oda yra labai sausa tada reikėtų šveisti su drungnu druskos vandeniu. Tai yra efektyvus šveitimas namų sąlygomis. Po šveitimo rekomenduojamas rankų masažas su geru drėkikliu.

Kitas svarbus veiksnys rankų priežiūrai yra tiesiog prisiminti, kad rūpinimasis savo rankomis yra būtinas. Nes jos tarnaus jums visą gyvenimą, pagal rankas dažnai yra sprendžiamas žmogaus amžius. 

Naudokite kokybišką nagų dildę. Norėdami suteikti nagams tinkamą forma, juos dildinkite tik viena kryptimi, kad nepažeistumėte nago struktūros. Sudrėkinkite nagų odeles, o tada švelniai pastumkite atgal kiekvieno nago odelę su specelia lazdele. 

Daugumoje rankų kremų yra mineralinio aliejaus vietoj natūralių ingredientų. Mineralinis aliejus nėra gerai jūsų odai, nes jis gali užkimšti poras, sukelti priešlaikinį odos senėjimą ir paskatinti amžiaus dėmių atsiradimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *