Patarimai, norintiems turėti švelnias rankas

Prieš imdamiesi namų ruošos darbų įsitikinkite, kad jūsų rankos nuo to kuo mažiau nukentėtų. Suteikite savo rankoms priežiūros ir dėmesio, kurio jos tikrai nusipelno. Štai keli patarimai:

Drėgmė: Drėkinkite odą iškart po dušo ar vonios kol ji dar yra drėgna. Tokiu būdu ji labiau pasisavins drėkinamąsias medžiagas. Rinkitės drėkiklius, kurie yra veiksmingi ir saugūs jautriai odai. Būtinai ieškokite gaminių be kvapų ir dažiklių, taip išvengsite dirginimo. 

Apsaugos nuo atšiaurių cheminių medžiagų: cheminės medžiagos ir namų valymo bei plovimo priemonės patekusios ant rankų jas džiovina ir sudirgina odą. Nuo to apsisaugoti padės pirštinės, nepagailėkite lėšų kokybiškoms. Geriau dėvėkite neopreno pirštines, nes jos suteikia didesnę apsaugą nei įprastos latekso pirštinės. Norint apsaugoti rankas būtina išsiugdyti šį įprotį. 

Kova su bakterijomis ir mikrobais: Kaip jau buvo minėta kokybiškos pirštinės padės apsisaugoti nuo kenksmingo poveikio. Yra pirštinių, kurios turi Ultra-Fresh antimikrobinę apsaugą, kuri padeda apsisaugoti nuo pelėsių, bakterijų ir miltligės. Jos taip pat saugo ir nuo karšto vandens. 

Manikiūro apsauga: Jūsų rankos yra pagrindinis aksesuaras, kuris turi gerai atrodyti bet kuriuo metų laiku. Čia taip pat gali pagelbėti pirštinės, kurios apsaugos manikiūrą ir išlaikys jūsų nagus stipriais. 

Rankų SPA: Palepinti rankas galite ir namuose. Pašildykite puodelį pieno apie 30 sekundžių mikrobangų krosnelėje (arba tol kol bus malonus lietimamas, nebus per karštas). Pamirkykite rankas penkias minutes, taip sustiprinsite nagus ir sudrėkinsite odą. 

Naudokitės pateiktais patarimais ir turėsite šilkines rankas. Keli paprasti patarimai gali būti viskas ko reikia gražioms rankoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *