Penki paprasti būdai atsikratyti ištinusio veido

Niekas nenori turėti ištinusio veido. Pažiūrėjus į veidrodį patinimai atrodo tokie dideli, kad norisi tuoj pat jų atsikratyti. Jausmas tikrai ne koks. Ar galima panaikinti nepageidaujamus riebalus nuo veido?Taip, visa tai yra įmanoma. Raktas į plonesnį veidą yra staigus svorio numetimas ir vandens pertekliaus organizme pašalinimas. Išskiriami veiksmingi patarimai, galintys padėti išlaikyti gražų veidą.

1. Venkite valgyti sūraus maisto. Druskos sulaiko vandenį jūsų kūne, taip priversdamos ištinti veidą. Suvalgius maistą, kuriame gausu druskos, kiek praėjus laiko pradedamas jausti troškulys, po kurio kitą dieną atsiranda pakitimai veide. Taigi tai reiškia, kad jūs turėsite atsisveikinti su traškučiais, mėsainiais, picomis, ir kitais maisto produktais, kuriuose didelis natrio kiekis. Geriausias būdas maistą gamintis patiems namuose, taip kontroliuojant druskos kiekį. 

2. Vengti alkoholio. Vartojant alkoholį padidėja ne tik pilvas, bet ir patinsta veidas. Organizme vykstanti dehidratacija padidina kalorijų skaičių. 

3. Gerti daug vandens. Mitas, kad išgėrus daug vandens, jūsų veidas atrodys patinęs. Jei per parą neišgersite pakankamai vandens, organizmas pradės kaupti daugiau vandens, taip pašalindamas deficitą. O visa tai, veda prie ištinusio veido. Be to patariama vengti geriamosios sodos ir kitų saldintų gėrimų, nes cukrus daro neigiamą poveikį. Paprastai rekomenduojama per dieną išgerti 8 stiklines vandens, kad organizmas būtų pakankamai aprūpintas vandeniu.

4. Sportuoti. Treniruotės yra puikus būdas atsikratyti riebalų. Mankšta ir kardio pratimai, derinami su subalansuota mityba, gali padėti sudeginti daugiau kalorijų ir prarasti ant veido susikaupusius riebalus. 

5. Valgyti daugiau vaisių ir daržovių. Patariama valgyti ne mažiau, kaip tris porcijas vaisių ir ne mažiau, kaip tris porcijas daržovių. Vietoj šokolado pravartu rinktis vaisių salotas ar vynuogių kekę. Vaisiai ir daržovės turi daug skaidulų, antioksidantų, vandens, mažai kalorijų. Štai kodėl jie rekomenduojami, tiems, kurie nori gyventi tinkamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *