Pirties nauda

Pirtis – žodis kilęs iš Suomijos ir buvo naudojamas daugiau nei 2000 metų. Suomijos žmonės aistringai naudojasi saunos privalumais mažindami stresą. Šios šalies dėka saunos paplito kiekvienoje pasaulio dalyje. Tokiu būdu turime galimybę atsipalaiduoti, suteikti ramybę kūnui ir protui. Tai vieta, kurioje malonumais galima mėgautis draugų būryje. Dauguma sauną laiko prabanga pagal skonį. Daugelyje viešbučių ir namuose galima įsirengti asmeninę sauną. Tai nedidelis kambarys, kuriame turi būti palaikoma tam tikra temperatūra. 

Pagrindinė šios pirties idėja yra suteikti jums visą reikiamą naudą: tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Sauna tarnauja pramogų ir gydymo tikslams, kurie yra labai svarbūs žmonėms. Medinės saunos sienos suteikia paslaptingo aromato, kuris taip pat prisideda prie naudingos pagalbos. Yra dviejų tipų saunos, tai sausos ir drėgnos. Taigi pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų skonio, galite rinktis jums labiau patikusį variantą. Šiandien šildytuvai naudojami šilumos saunoje palaikymui. Garai susidaro pilant vandenį ant įkaitusių akmenų. Kaip matote yra daug būdų, kurie padeda gerai jaustis pirtyje. Rinkoje galite rasti įvairių rūšių pirčių, pavyzdžiui garinė pirtis, karšto oro pirtis, TIS (tolimųjų infraraudonųjų spindulių) pirtis ir šviesos pirtis. Kaip ir kiekviena pirtis yra skirtinga, taip ir žmonių pasirinkimas skiriasi. 

Pirčių privalumai

Vienas iš pirties privalumų yra svorio kontrolė jeigu turite problemų su savo svoriu. 

Pirtis gali padėti pašalinti kraujospūdžio, raumenų skausmų, nusilpusios imuninės sistemos ir odos problemas. 

Ji taip pat atpalaiduoja nuo streso ir leidžia geriau miegoti. Pirtis sumažina kasdienį nuovargį. 

Žemos temperatūros infraraudonųjų spindulių sauna yra labai naudinga žmonėms kenčiantiems nuo ligų, pavyzdžiui vilkligės, reumatoidinio artrito, fibromialgijos ir kai kurių vėžio formų.

Ji atpalaiduoja jūsų riebalų ląsteles, o tai paprasčiausias būdas pašalinti toksinus iš kūno. Toksinai tokie kaip natris, cholesterolis, kadmis, švinas, nikelis ir gyvsidabris pašalinti iš kūno padeda turėti sveiką ir gražų kūną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *