Plaukų dažymas namuose

Dažyti plaukus salonuose gali būti gana brangu. Todėl galima sutaupyti šiek tiek pinigėlių juos dažant pačiam namuose. Plaukų dažymas yra gana paprasta ir maloni užduotis, kurios dėka galite pakeisti savo plaukų stilių ir susikurti naują išvaizdą. Svarbu, kad laikytumėtės tinkamos plaukų dažymo instrukcijos, tada nepažeisite savo plaukų ir nepridarysi daugiau žalos. 

Šiai dienai jau yra prieinamas įvairių atspalvių pasirinkimas. Nesvarbu kokia spalva jus domina, svarbiausia yra užtikrinti, kad ji nėra labai nutolusi nuo pradinės jūsų plaukų spalvos. Jei jūs turite tamsiai rudus plaukus galite rinktis pelenų atspalvius, kurie jums labai tiktų. Kaip jau buvo minėta su spalvomis žaisti reikia atsargiai. Geriausia rinktis spalvą keliais tonais tamsesnę arba keliais tonais šviesesnę nei yra natūrali plaukų spalva. Jei norėsite drastiškai pasikeisti pvz, juodus plaukus į blondinės, galite sulaukti nekokio rezultato. 

Prieš pradėdami dažyti plaukus apsigaubkite pečius rankšluosčiu ar audinio gabalu. Taip apsaugosite savo organizmą nuo plaukų dažų. Taip pat turite naudoti apsaugines pirštines. 

Nurodymai kaip paruošti plaukų dažus bus pateikiami ant gaminio pakuotės. Būtinai atidžiai sekite instrukcijas, tada gausite norimus rezultatus. Labai gerai paskirstykite plaukus ant plaukų, kad dažai tolygiai įsigertų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *