Plaukų priežiūros mitai

Tikriausiai ne kartą teko girdėti ir patiems dalintis įvairiais patarimais kaip reikia prižiūrėti plaukus. Tačiau patys ne visada sąžiningai žinome, kiek tokiuose patarimuose yra tiesos. Taigi leiskite jums padėti ir atskleisti keletą mitų susijusių su plaukais. 

Pirmas. Dauguma tvirtina, kad egzistuoja tamprus ryšys tarp plaukų pakirpimo ir jų augimo. Net stilistai tvirtina, kad reguliariai pakirpti plaukai gali padidinti augimo tempus, bet juk plaukų augimas slypi šaknyse ir tam galiukų pakirpimas neturi jokio poveikio.

Tačiau, kadangi kiekvienas plaukų tipas yra jautrus lūžinėjimams, reguliarus jų pakirpimas yra gera idėja. Tai ypač aktualu jei jūs dažnai naudojate plaukų džiovintuvus ir visai nesvarbu ar prieš džiovinimą juos apsaugote. Jei turite garbanotais ar banguotus plaukus, tai iškyla dar didesnis pavojus jų lūžinėjimui. 

Antras. Dažnas plaukų trinkimas su šampūnu palaiko plaukų grožį. Tikrai kokybiški šampūnai gali pamaitinti ir sudrėkinti plaukus. Tačiau dažnas plaukų plovimas tik išsausina plaukus, o tai kenkia jiems, nes jie ima lūžinėti ir net gali pradėti slinkti. 

Garbanotiems plaukams rekomenduojama itin atidžiai rinktis šampūnus, pasitarus su specialistais. Taip pat būtina naudoti natūralius aliejus, kurie pamaitins sausas sruogas. 

Trečias. Naminės gydymo priemonės lygiai tokios pat veiksmingos kaip salono procedūros. Galite rasti begalę naminių receptų iš kiaušinių (arba majonezo), avokado, ir / arba alyvuogių aliejaus bei kitų produktų, kuriuos galite rasti savo virtuvėje. 

Nors naudojimas šių sudedamųjų dalių iš esmės yra gerai, nes kiaušiniuose yra baltymų, kurie svarbūs mūsų plaukams, o aliejus ar avokadas papildo prarastą plaukų drėgmę. Tačiau plaukams sunku įsisavinti šias maistines medžiagas be cheminių medžiagų pagalbos. Tokios naminės priemonės gali būti prevencinio pobūdžio arba gražių plaukų išlaikymui. Visgi, jei susidursite su rimtomis problemomis, gali tekti ieškoti ir rimtesnės pagalbos. 

Geriausia yra pasikonsultuoti su specialistu, kuris paskirs jums tinkamiausią gydymo režimą. Jei norite turėti sveikus ir gražius plaukus gali tekti į tai nemažai investuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *