Plaukų tiesinimo vadovas

Tiesūs plaukai vis labiau išpopuliarėja, o kartu su šia mada ir būdai kaip tai pasiekti. Yra įvairiausių būdų kaip ištiesinti plaukus, tačiau ne visada galima sulaukti norimo rezultato. Tiesūs plaukai yra daugelio moterų svajonė, ypatingai tų moterų kurios turi garbanotus plaukus ir be galo nori tiesių. Tam ir yra skirtos tiesinimo procedūros. Tai plaukų produktai, tokie kaip švelninamieji losjonai, geliai ir purškalai gali būti naudojami tiesinant jūsų plaukus. Rekomenduojama rinktis silikono serumą. Juo pastoviai tiesinami plaukai atrodo įspūdingai ir tvarkingai, o vartotojas turi išskirtinę galimybę sukurti ilgalaikį įspūdį. Jūs žinote kad, perkant tam tikrus produktus reikia remtis bendra taisykle – jei produktas yra brangesnis dar nereiškia, kad jis yra geresnis. Tiesiog reikia naudoti lengvus šampūnus ir kondicionierius, kurie tiesina plaukus. Norėdami visam laikui ištiesinti plaukus turėsite imtis kitų procedūrų, vien plaukų priežiūros priemonių neužteks.

Jeigu jūsų plaukai yra nepaklusnūs su jais susitvarkyti bus sunkiau, lygiai tas pats galioja ir tiesinimui. Būtina į tai atsižvelgti ir renkantis plaukų priežiūros gaminius. Keramikinių plaukų tiesintuvų yra įvairių prekinių ženklų bei kokybės. Jie skirtingų spalvų ir tipų modelių, skiriasi savo kaina. Paprasčiausias ir seniausias būdas ištiesinti plaukus yra plaukų džiovintuvo ir šepečio naudojimas. Tačiau šiomis dienomis toks būdas nėra pakankamai patogus, todėl galite naudoti plaukų tiesintuvus turinčius keramikines plokštes. Su tokiomis plokštėmis ne tik pasieksite norimų rezultatų, bet ir mažiau kenksite savo plaukams. Kitas būdas – Braziliškas plaukų tiesinimas. Po keturių apsilankymų Braziliško tiesinimo grožio salone jūs netgi, galėsite eiti į baseiną ir nesirūpinti, kad vanduo sugadins jūsų šukuoseną. Išvardinti metodai padės jums susitvarkyti su savo garbanomis paverčiant jas lygiais plaukais, tačiau šiomis procedūromis nepatartina piktnaudžiauti. Dažnas plaukų tiesinimas gali išsausinti plaukus ir jie gali pradėti lūžinėti ar net slinkti. 

Dauguma plaukų tiesinimo profesionalų tikina, kad geriausi plaukų tiesintuvai yra tie, kuriuose galima reguliuoti karštį. Atminkite, kad skirtingų tipų plaukams reikia skirtingos temperatūros. Iš pradžių išbandykite mažiausią šilumą, t.y. nustatykite šilumos lygį iki minimumo. Skinnier modeliai leidžia ištiesinti plaukus arčiau šaknų, o platesnis pasirinkimas leidžia greičiau ištiesinti vienu metu didesnį plaukų plotą. Galite naudoti nenuplaunamus kondicionierius po tiesinimo. Įsitikinkite, kad jūs tiesindami plaukus vadovaujatės tinkamomis instrukcijomis. Tai padės jums nepakenkti plaukams ir jų nenudeginti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *