Rankų apsauga vasarą

Vasarą mes paprastai galvojame apie žalingą poveikį mūsų odai ir kruopščiai ją saugome. Tačiau dažnai pamirštame pasirūpinti savo rankomis. Saulė, vanduo, purvas ir kitos medžiagos turi neigiamą poveikį rankoms. Tinkamai jomis pasirūpinti yra svarbu, nes pirmuosius senėjimo požymius dažniausiai atspindi būtent rankos. 

Žemiau pateikiami pagrindiniai patarimai, kurie padės apsaugoti rankas vasarą: 

1. Vasara tai toks laikas kai daugelis žmonių mielai užsiima sodininkyste. Kai dirbate sode būtinai dėvėkite apsaugines pirštines, kurios apsaugos jūsų rankas nuo purvo, nagų pažeidimo ir odos įbrėžimų.

2. Vasarą mes taip pat dažnai atliekame remonto darbus tokius kaip namo dažymas, vejos pjovimas, šakų pjaustymas ir kt. Atliekant šiuos darbus reikia nepamiršti apsaugoti rankas dėvint darbines pirštines bei naudojant kokybišką rankų kremą. Tai padės išvengti jūsų rankų išsausėjimo. Geras drėkinamasis rankų kremas turėtų būti naudojamas kelis kartus per dieną. Kai mūsų oda išdžiūsta ima raukšlėtis, todėl drėkinamasis kremas būtinas. 

3. Jūs taip pat turite apsaugoti rankas nuo kenksmingų UV spindulių. Tam yra skirti kokybiški rankų kremai su apsauga nuo saulės. Jas būtina maitinti vitaminais ir mineralais, nes saulė sukelia vitaminų trūkumą bei odos išsausėjimą. Apsauga nuo saulės taip pat padės išvengti amžiaus dėmių.

4. Rankų plovimui naudokite lengvus ir natūralius muilus. Jas turėtumėte plauti šiltu, o ne karštu vandeniu. Natūraliame muile nėra jokių kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali pažeisti odą. Po plovimo būtina naudoti drėkinamąsias priemones, kurios ne tik palaiko drėgmę, bet ir skatina odos atsinaujinimą bei elastingumą. Norėdami užtikrinti odos švelnumą galite naudoti ir šveičiamąsias priemones. 

5. Bent kartą per savaitę palepinkite rankas masažu su žolelių aliejumi. Tai padės sušvelninti ir praturtinti natūraliais ingredientais odą.

6. Rankų SPA galite atlikti ir namuose. Vieną ar du kartus per savaitę rankas palaikykite šiltame aliejuje. Jūs galite naudoti migdolų arba alyvuogių aliejų. Procedūrai skirkite apie 15 minučių. Tai padės sudrėkinti ir pagerinti odos tekstūrą. Po to nepamirškite rankas ištepti drėkikliu. 

Tinkamai prižiūrėdami jautrią rankų odos struktūrą užkirsite kelią ankstyvajam senėjimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *