Rankų plastinė chirurgija

Pirmieji senėjimo požymiai pastebimi ant rankų ir tai visiškai nestebina, nes jos yra labiausiai veikiamos įvairių faktorių. Dėl riebalų sumažėjimo audiniuose jos atrodo kaulėtos. Taigi sugrąžinti tinkamą riebalų kiekį ir atjauninti rankas gali padėti plastikos chirurgija. 

Kodėl rankos susensta?

Dėl senėjimo proceso atsiranda atrofija – poodinio rankų audinio nykimas. Tada išryškėja venos ir raukšlės tampa labiau matomomis. Čia plastinės chirurgijos dėka yra atnaujinami audiniai ir suteikiama buvusi forma. 

Odos užpildai:

Nors kosmetikos procedūrų pažanga suteikia galimybių išlaikyti savo jaunatvišką išvaizdą ilgą laiką, nepajėgė nurungti plastinės chirurgijos daromus stebuklus. 

Naudojami šie odos užpildai: Radiesse, Restylane ir Juvederm. Tai yra vienas iš geriausių variantų pakeisti rankų apimtis per tam tikrą laiką. Hialurono rūgštis – tai vienas iš komponentų šiose medžiagose, kuris yra saugus ir veiksmingas išlyginant smulkias raukšleles. Švirkščiama rūgštis padeda odai atrodyti jauniau.

Radiesse injekcinė medžiaga yra netoksiška, kuri suteikia ilgalaikius rezultatus atnaujinant rankų odą. 

Procedūra:

Naudojant injekcijas procedūra trunka mažiau nei valandą. Paprastai užtenka tik vienos injekcijos. Jei po pirmo karto jums neužtenka putlumo, galite naudoti papildomas injekcijas. 

Priežiūra po injekcijos:

Pirmas kelias dienas po injekcijos oda turi būti itin gerai saugoma siekaint sumažinti patinimą. Tam gali būti naudojami ledo paketai. 

Rizika:

Atliekant injekcijas jaučiamas labai mažas skausmas. Komplikacijos nėra dažnas reiškinys. Tačiau joms pasitaikius atitinkamo gydymo metu viskas sureguliuojama. Prieš atliekant procedūrą turėtumėte pasikonsultuoti su specialistu. 

Rezultatai:

Pirmuosius rezultatus pastebėsite iškart po chirurginės procedūros. Jie priklauso nuo naudojamo produkto tipo. Radiesse injekcijos rezultatų laukimas gali užtrukti iki vienerių metų, o Juvederm iki šešių ar devynių mėnesių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *