Rankų priežiūra

Daugelis žmonių piktnaudžiauja savo rankomis visą dieną darbe, namuose, bet net nesistengia apsvarstyti tinkamos rankų ir nagų priežiūros. Rankos yra brangiausia Dievo dovana žmogui. Kaip rūpinamės kitomis kūno dalimis ir organais, taip turime tinkamai prižiūrėti ir rankas. Geriausia būtų naudoti specialų losjoną. Rankoms jo reikia kiek daugiau nei kitoms kūno dalims, jame turi būti specialių maistinių medžiagų. Taigi pirmas dalykas ką galite padaryti tai savo darbininkėms (rankoms) rankų kremą padarykite prieinamą, bet kokiu metų laiku. Rankų priežiūros specialistai yra linkę pabrėžti, kad kremas yra reikalingas ne tik rankoms, bet ir nagams. Sudrėkintas nagų odeles lengviau atstumti, o rankų masažas naudojant kremą suteiks joms švelnumo ir lygumo. 

Tiesioginiai saulės spinduliai, šaltis, purvas, kai kurie medicininiai medikamentai įtakoja jūsų odos išvaizdą. Ji tampa dėmėta, plona ir pradeda skilinėti. Namų sąlygomis taip pat galite pasidaryti labai vertingą rankų kremą. Sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį medaus ir 3 šaukštus nesūdyto sviesto. Tada įpilkite 1 šaukštą stiprios vaistažolių arbatos. Tai užtruks kol rankos jį įsisavins, bet suteiks joms šilkinę išvaizdą. Jūsų rankos yra puiki terpė bakterijoms, virusams ir net grybelinėms infekcijoms, todėl būtina, kad jūs plautumėte jas kaskart pasinaudojus tualetu, prieš ir po valgio, po čiaudulio liesdami savo veidą. Bent tris kartus per dieną turite drėkinti rankas, nes muilas ir vanduo linkę greitai išsausinti odą. Galite naudoti smulkias sėmenų sėklas. Jos gali būti perkamos sveikatos parduotuvėse arba jūs patys galite jas susmulkinti, įpilkite aliejaus ir gausite puikų rankų šveitiklį. Arba galite rankas įtrinti šiltu alyvuogių aliejumi penkioms minutėms, tada nuplaukite šiltu vandeniu ir natūraliu muilu. Intensyvi rankų priežiūra reikalauja dėmesio nakčiai. Įtrinę rankas storu kremo sluoksniu ar aliejumi dėvėkite medvilnines pirštines. Nepamirškite atlikti ir pirštų masažo. 

Pirštus masažuokite nuo viršaus iki pačių galiukų. Švarias, švelnias rankas galima turėti valymo produktų pagalba. Pašalinti nuospaudas galima lengvai su natūraliomis žaliavomis. Dauguma natūralių produktų, kuriuos randate savo virtuvėje gali padėti rūpintis jūsų nagais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *