Rankų priežiūros patarimai

Kalbant apie rankas visiems atrodo savaime suprantama, kad jos skirtos maisto ruošimui, statybai ir kitoms veikloms. Tačiau tik nedaugelis žmonių susimąsto apie rankų sveikatą. O rankų oda yra linkusi į išsausėjimą ir greitą senėjimą, nepriklausomai nuo metų laikotarpio ar jūsų amžiaus. Žinoma nebūtinai to turi sulaukti visi. Jeigu remsitės žemiau pateiktais rankų priežiūros patarimais galėsite išvengti odos problemų ir plastikos chirurgų. 

1. Kai kurie žmonės jaučia norą nusiplauti rankas keletą kartų per dieną. Palaikyti jų švarą yra būtina, nes taip išvengsite mikrobų, kurie sukelia odos ligas. Tačiau dažnas rankų plovimas su muilu gali labai išsausinti odą. Siekiant kovoti su tuo labai svarbu tinkamai jas drėkinti bent kartą per dieną. Jei nuspręsite tai daryti dažniau, bus labai sveikintinas dalykas. 

2. Nors šis patarimas gali būti akivaizdus jo nevykdo daugelis žmonių. Užsiimant sodininkyste ar plaunant indus svarbu dėvėti apsaugines pirštines. Net jei asmuo po darbų kruopščiai nusiplauna rankas vis dar gali odai kenkti cheminės medžiagos rastos ploviklyje su kuriuo plaunate indus. Kai dirbate sode rankas galite pažeisti šiurkščiu šepečiu, susibadyti, prikaupti purvo panagėse, kurį sunku išvalyti. Pirštinės negalės visiškai apsaugoti jūsų rankų, bes padės sumažinti žalingų veiksnių poveikį.

3. Atliekant rankų manikiūrą galima atsipalaiduoti ir smagiai įtraukti ir kitus šeimos narius. Norėdami išsaugoti rankas naudokitės manikiūro malonumais net jei neketina niekur eiti. Remkitės profesionaliais patarimais, kurie padės išlaikyti jūsų rankas ir nagus sveikais. Žinoma nebūtina darytis manikiūro kasdien, tačiau bent jau kartą per mėnesį turėtumėte sau tai leisti. Manikiūras padeda ne tik palaikyti gražią išvaizdą, bet ir sumažina stresą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *