Rūpinkitės savo rankomis

Rankos atlieka svarbų vaidmenį vykdant komunikaciją ir yra labiausiai matoma kūno dalis. Rankos yra tarsi mūsų vizitinė kortelė, kuri gali suteikti daug informacijos apie mus. Jos gali papasakoti kaip jums sekasi gyventi ir kaip jūs rūpinatės savo kūnu ir oda. Gerai rūpintis savo rankomis yra būtina. Jos turi ne daug riebalinių liaukų, todėl greitai sausėja ypač aplink sąnarius. Apsaugokite rankų odą žiemą dėvėdami pirštines ir naudodami drėkinamąjį kremą ištisus metus. Taip pat venkite tiesioginių saulės spindulių. Drėkinti rankas reikėtų mažiausiai keturis kartus per dieną. Dėvėkite gumines pirštines dirbdami namuose ir sode. Tokiais paprastais būdais apsaugosite jas ir užkirsite kelią senėjimui, nes rankos labai jautriai reaguoja į skirtingas oro sąlygas. 

Visada naudokite pirštines plaunant indus. Po namų ruošos darbų rankas galite palepinti mirkydami šiltame vandens dubenėlyje į kurį įdėkite 1 šaukštelį kukurūzų krakmolo. Toks mirkymas turėtų užtrukti apie 5 minutes kasdien. Dažnai naudokite rankų kremą. Galite sumaišyti gliceriną, citrinų sultis ir kelis lašus rožių vandens. Gautą masę naudokite kas antrą dieną masažuojant rankas. Gausiai drėkinkite rankas nakčiai. Norint turėti švelnias ir gražias rankas galima naudoti paprastą vazeliną. Atminkite, kad dažnas rankų kremo naudojimo skatinimas tai ne tik tam, kad būtų padidinta gaminio apyvarta, tai tiesiog būdas padedantis palaikyti geriausią rankų formą..

Pirštai taip pat yra dalis jūsų rankų. Rekomenduojama kasdien juos masažuoti, gerai išmasažuokite pirštus nuo viršaus link galiukų. Šiltos parafino vonelių terapijos pašalina rankų raumenų įtampą ir drėkina sausą rankų odą. Rankų priežiūros procedūras jūs drąsiai galite atlikti namuose. Taigi svarbiausia nuolat naudoti apsaugines priemones, masažuoti jas ir drėkinti. Turintiems sausą odą patartina atlikti šveitimą su drungnu druskos vandeniu. Tai yra efektyvus namų sąlygomis šveitimas sausai rankų odai. Po šveitimo reikalingas masažas su geru drėkikliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *