Šiuolaikinio vyro kūno priežiūra

Rūpinimasis jūsų kūnu yra ne tik priemonė pritraukti partnerę, bet taip pat ir išlaikyti sveikatą. 

Pats paprasčiausias būdas rūpintis savo išvaizda yra maudynės. Žinoma tai nereiškia, kad jums reikia kas valandą naudotis dušu, bet yra tokių vyrų, kuriems dušas bent tris kartus į dieną yra būtinas. Jei aktyviai dalyvaujate veikloje, kuri verčia jus prakaituoti stenkitės bent kartą pasinaudoti dušu. 

Jūs turite naudoti produktus, kurie švelnina odą. Naudokite kūno šveitiklį mažiausiai kas dvi savaites. Kasdien šveisti odą negalima, nes ji negalės atsinaujinti. Laikui bėgant oda taptų jautri ir skausminga. 

Jums reikėtų rinktis produktus, kurie pagrįsti natūralumu. Tokiuose gaminiuose nėra cheminių medžiagų ir sintetinių ingredientų. 

Jei jus persekioja blogas kūno kvapas, rinkitės kokybiškus dezodorantus nuo prakaitavimo ar antiperspirantus. Dabar daugelis žmonių paprastai naudoja stiprius aromatingus kvapus. Geriausi dezodorantai yra tie, kurie pagaminti mineraliniu pagrindu. Jie nestabdo prakaitavimo, bet užmuša bakterijas, kurios sukelia blogą kvapą. 

Nepamirškite, kad veido bei kūno oda turi būti drėkinama. Norėdami išlaikyti odą minkšta ir elastinga turite naudoti tinkamą kūno losjoną rankoms, kojoms, krūtinei ir kitoms kūno dalims. Gero kūno losjono naudojimas ištisus metus yra labai svarbus, nes mūsų odai įtakos turi besikeičiantys sezonai. 

Ką reikėtų žinoti apie plaukus? Tai taip pat apima nosies ir krūtinės plaukus. Nosies plaukai turėtų būti pašalinami dažnai, nes nėra nieko blogiau nei matomi plaukai išlindę iš nosies. Bet jūs turite būti atsargūs, nes nosies plaukai atlieka vidaus oro sistemos filtro funkcijas.

Jei turite plaukus ant krūtinės ir nenorite jų, tada juos galite pašalinti lazeriniu būdu. Šiuo klausimu kreipkitės į tos srities specialistus. Bet jei nusprendėte krūtinę skustis turite žinoti, kad plaukai ataugs storesni ir tai gali sukelti dar didesnius nepatogumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *