Strazdanų diagnostika ir gydymas

Strazdanos nėra kenksmingos ir sveikatai nekelia problemų. Strazdanos yra mažos, plokščios, pigmentinės dėmės ant odos. Dėmės plėtojasi atsitiktinai ant odos, dėl saulės spindulių poveikio. Strazdanos gali skirtis spalva, gali būti: raudonos, geltonos, rusvos, šviesiai rudos, rudos. Žmonės, turintys normalią odą, dažnai negaminamas pakankamas kiekis melanino, todėl strazdanos atsiranda po brendimo ir suaugus. 

Saulės šviesos sukeltos strazdanos tampa tamsesnės. Kai kuriems žmonėms strazdanos išnyksta beveik visiškai žiemą ir vėl sugrįžta vasarą. Retai pasireiškia į odos vėžį. Bet jei jūsų strazdanos auga arba keičiasi, svarbu pasirodyti savo gydytojui.

Ypač, būdinga žmonėms su šviesia oda. Siekiant užkirsti kelią strazdanoms, patartina naudoti apsauginį kremą nuo saulės. Kartais naudojamas tretinoinas su kitais balinimo kremais, taip pat padeda kovoti su strazdanomis. Keletas lazerių, gaminančių žalią šviesą, gali strazdanas apšviesti, panaikinti saugiai ir efektyviai.

Balinimo kremuose esanti hidrochinono rūgštis laikoma viena iš naudingų gydymo ingredientų. Cheminės žievės: cheminė žievelė yra naudojama pašalinti amžiaus dėmes, strazdanas, raukšles ir plonas linijas.

Strazdanų gydymo prevenciniai patarimai:
1. Tretinoinas padeda blukinti strazdanas, per tam tikrą laikotarpį.
2. Lazerių naudojimas yra saugus ir efektyvus.
3. Apsauginius kremus kasdien naudoti nuo saulės spindulių. 
4. Naudoti balinimo kremus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *