Strijos ant kojų – ką galite padaryti, jog sumažintumėte jas arba panaikintumėte

Vientisas maudymosi kostiumėlis gali paslėpti strijas ant pilvo. Tačiau, tai nieko nepakeis, jeigu strijų yra ir ant kojų. Atsižvelgiant į problemą, tai nėra tas pats kaip srijos ant pilvo. 

Strijos atsiranda dėl to, jog oda nėra paruošta sparčiam odos tempimuisi. Dažnai galvoja visi, jog strijos atsiranda neštumo metu. Tačiau strijų atsiradimo priežastimi gali būti ir staigus augimas. Strijos gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje, kuomet odai trūksta elastingumo. 

Todėl pasirūpinkite savo odos elastingumu, tai išvengsite strijų atsiradimo. Tai keletas paprastų žingsnių kaip tai padaryti.

Nuolat odą hidratuokite. Gerkite daug vandens. Neleiskite išsausėti odai iš vidaus.

Sveikai maitinkitės, gaudami daug vitaminų. Greitas antsvorio atsiradimas yra priežastis strijų atsiradimui, o odai, kaip ir kitiems kūno organams reikalingi vitaminai. Tinkami vitaminai odai yra – C, D, E ir cinkas.

Drėkinkite odą. Tai įeina veido kremai, losjonai pėdoms, kūnui ir kt. produktai. Kai kurios moterys naudoja daugelį šių priemonių, taip išlaikydamos odą jaunatvišką bei lygią. Svarbu drėkinti odą ne tik iš vidaus, bet ir išorės.

Strijos yra nemalonus ruožas ant mūsų kūno odos. Tačiau jeigu nepavyko apsisaugoti iš anksto, tuimet yra specialių kremų bei losjonų, kurie padeda mažinti arba šalinti atsiradusias strijas. Šių kremų sudedamosiose medžiagose itin svarbūs yra kakavos sviestas ir Retin-A, kurie skatina odos terapiją. Odos šveitimas taip pat yra naudingas strijų naikinimui (blukinimui), ypatingai kai jos yra naujai atsiradusios. Odos masažai taip pat geriną kraujotaką bei strijų šalinimą.

Jūsų dermatologas gali pasiūlyti jums daugybe būdų, kaip gydyti atsiradusias strijas. Gera naujiena tai, jog kai kurie draudimo polisai jau kompensuoja dalinai gydymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *