Strijos vyrams – priežastys ir sprendimai

Strijos dažniau pasireiškia moterims nei vyrams. Nėštumas nėra vienintelė priežastis, dėl kurių atsiranda strijos, tai priklauso ir nuo kai kurių kitų faktų. Svarbu žinoti kokios srijų atsiradimo priežastys ir kokius būdus pasirinkti jų gydymui.

Priežastys

Strijos nėra kenksmingos sveikatai, tačiau tai nesuteikia odai grožio. Priežastys, dėl kurių vyrams gali atsirasti strijos:

Greitas augimas paauglystės laikotarpiu

Lytinio brendimo metu berniukai pasižymi staigiu augimu. Tokia augimo sparta, kartais sukelia strijų atsiradimą. Nutukimas gali taip pat sukelti strijų atsiradimą jauname amžiuje, bet čia jau retesnė priežastis.

Svorių kilnojimas, odos tampymas

Strijų atsiradimas kartais priklauso ir nuo odos tampymosi, ypatingai svorių kilnojimo pasekmė.

Greitas svorio padidėjimas

Nutukimas yra dažna priežastis tiek vaikams, tiek suaugusiems, dėl kurių atsiranda strijos. Todėl svarbu išlaikyti tinkamą svorį, apsisaugant nuo papildomų problemų.

Hormonų pusiausvyros sutrikimas

Vyrai, kurie kenčia nuo hormonų disbalanso, taip pat linkę į strijų susidarymą. Šiuo atveju svarbu kreiptis į gydytoją, kuris padėtų reguliuojant hormonų veiklą.

Steroidai

Per daug steroidų geli sukelti strijų atsiradimą taip pat. 

Sprendimai

Pirmiausiai išsiaiškinti kokios priežastys sukėlė strijų atsiradimą. Todėl svarbu pasikonsultuoti su gydytoju, priimant geriausią sprendimą strijų gydymui ir būdo parinkimui. Galbūt užteks tik kremų ar losjonų pagalbos, galbūt reikės atlikti lazerinės chirurgijos procedūras.

Dažnai vyrams rekomenduojamas Celtrixa losjonas nuo strijų, kurį reguliariai vartojant pastebimas jau po 15 dienų efektyvus rezultatas.be to, jis ne tik puikiai šalina strijas, bet ir odai suteikia elastingumo bei grožio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *