Strijų gydymas namų sąlygomis

Strijos, tai yra toks dalykas, kurio mes norime išvengti, o jeigu įgyjame, norime jas pašalinti. Yra keletas dalykų, ką mes galime padaryti, jog strijas būtų galima sumažinti.

Tą pačią akimirką kai sužinote, jog laukiatės, turite intensyviai rūpintis savo oda ir kiekvieną dieną drkinti pilvą, norint išvengti strijų atsiradimo.

Vitaminai taip pat padeda, jeigu į tarpus naudosite kūno aliejų arba gelį. Alavijų ekstraktas, vitaminas E padeda šalinant strijas. 

Taip pat galite pabandyti šį mišinį: ½ pirmo spaudimo alyvuogių aliejaus, ¼ alavijo gelio ir 6 kapsulių vitamino E skystis ir 4 kapsulių skystis vitamino A. Viską sumaišykite ir laikykite šaldytuve, naudokite kasdien.

Taip pat naudingas levandų eterinis aliejus. Jis ne tik gydo žaizdas, bet ir padeda strijų šalinimui.

Pirmiausiai turite galvoti apie strijas, kaip jos atsirado, surasti priežastis, tuomet ieškoti tinkamiausių būdų joms šalinti.

Pratimai bei kūno svoris taip pat aktualus strijų problemai. Pratimai padeda atsikratyti strijų, padeda odai tapti elastinga, bei atgauti grožį. Kūno svoris taip pat padeda išspręsti problemas dėl strijų.

Pratimai, kurie padeda tvirtinti kūno formas, apima šlaunis, pilvo sritį bei klubus.

Daug pratimų pavyzdžių kaip juos atlikti, galite rasti internete.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *