Sveikesnės oda – sveikesni jūs

Ar žinote, kad jūsų oda yra didžiausias kūno organas? Būtent todėl odos priežiūros svarba negali būti neįvertinta. Jūsų oda yra barjeras, kuris apsaugo kūno dalis nuo žalingų veiksnių. Tinkamas rūpinimasis ja padės išlaikyti odą sveikesne. 

Renkantis odos valiklius venkite produktų, kurie džiovina ir sausina odą. Tokių kaip atšiaurūs muilai, kurių sudėtyje yra alkoholio. Ieškokite produktų su natūralių ingredientų konsistencijomis. Naudokite valiklius rankomis ar minkštu audiniu, po to gerai išskalaukite šiltu vandeniu.

Panaikinti negyvas odos ląsteles labai svarbu. Šis procesas yra vadinamas eksfoliacija, kuris gali būti atliktas su mikropluošto kempinėlėmis arba su grandomaisiais valikliais specialiai pagamintais su mažais grūdeliais. Tokiais būdais pašalinamos negyvas odos ląsteles. Norėdami gauti geriausius odos priežiūros rezultatus švelniai įtrinkite šveitiklį sukamaisiais judesiais. Šveisdami stenkitės pašalinti negyvą odą nepadarant žalos. 

Kai jūsų oda tampa švari yra pasirengusi būti drėkinama. Pieneliai taip pat turėtų būti atrenkami atsargiai. Būkite tikri, kad pasirinkote kūno losjoną, kuris tinka jūsų odos tipui ir yra iš natūralių ingredientų. Jei jūsų oda linkusi išsausėti rinkitės losjoną specialiai sausai odai ir naudokite jį dažniau. Kūno losjonas turėtų būti taikomas dar ant drėgnos odos, taip išlieka daugiau skysčių ir ji geriau sudrėkinama. 

Produktai šiai dienai yra suformuluoti supaprastintai atskirai valymo, šveitimo ir drėkinimo procesams. Rūpinantis oda tereikia atlikti tris žingsnius. Jūs netgi galite sudėti visus tris į vieną, pavyzdžiui su tokiais drėkinamaisiais kūno prausikliais, kurie supaprastina jūsų odos priežiūros rutiną ir jūs galite mėgautis veiksmingais rezultatais per trumpą laiką

Kadangi jūsų odoje yra (ar turėtų būti!) maždaug 70% vandens tai reiškia, kad tinkamas drėgmės palaikymas saugo jaunatviškumą ir sveikatą. 

Odos apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių taip pat užtikrina tinkamą odos priežiūrą. Per didelis saulės poveikis gali sukelti ankstyvą odos senėjimą. Reguliariai naudojant apsaugines priemones nuo saulės, plačiais kraštais skrybėles ir apsauginius drabužius išlaikysite odos sveikatą. 

Remkitės šiais patarimais ir galėsite mėgautis sveika oda. Atminkite kuo geriau rūpinsitės ja, tuo geriau ji pasirūpins jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *