Teisinga nagų priežiūra

Nagai gali pasirodyti ne labai svarbu kai kuriems žmonėms, kaip jie galvoja, kad nagai nuolat auga, suskilę nagai gali būti lengvai pakeičiami naujais per porą dienų. Tai gali būti tiesa, bet laukti kol Jūsų nagai auga užtrunka labai ilgai ir jis paprastai yra labai sunku spręsti. Suskilę ir deformuoti nagai taip pat yra labai nemalonu žiūrėti.

Dauguma pagrindinių dalykų yra labai lengvi, pavyzdžiui, išlaikyti sveikus nagus juos kerpant ir valant, kad mikrobai neturėtų galimybės daugintis.

Svarbus dalykas, kad daug žmonių gali tai padaryti, tačiau neturi laiko ar nemoka. Tai paprasta naudojant nagų priežiūros įrankius. Nagus panaudoja atidaryti įvairias pakuotes, o kiti juos naudoja kaip atsuktuvą. Šie veiksmai nagams sukels mechaninius pažeidimus ir vienas neteisingas žingsnis gali sukelti jiems daug rūpesčių. Tai geriausia naudoti tinkamus įrankius atlikti šiems darbams ir išvengti rūpesčių žalojant save.

Be mechaninių pažeidimų, yra ir kitų būdų, kaip nagai gali būti pažeisti. Atskleisti nagams kenksmingos cheminės medžiagos, tokios kaip balinimo gali sukelti nagams išsausėjimą, trūkinėjimą, skilimą ir pan. Tiesiog todėl, kad nagai yra kieti, nereiškia, kad jie nebus paveikti šių medžiagų. Visada dėvėkite apsaugines priemones, turint kontaktą su tokiomis medžiagomis arba drėkinkite rankas po to, jei tai tikrai yra neišvengiama.

Odelės sritis yra viena nago dalis, kuri turi būti ypač apsaugoma. Tai yra todėl, kad tai sritis, kurioje auga nauji nagai. Bet nago pažeidimų gali deformuotis arba infekcija gali sukelti komplikacijų, į nagų augimą. Tai geriausia tiesiog palikite odeles, stumia atgal į jų odeles nes mano, kad nagai geriau auga.

Kita praktika, kad daug žmonių kramto rankų nagus. Tai pavojingas įprotis nes kramtant juos žalojate ir galite sukelti tam tikrą rimtą žalą jūsų nagams. Nors Jus tikrai erzina atšerpetoję nagai, geriausia surasti mašinėlę ir nagą nukirpti, o ne kramtyti patiems.

Nagų lako naudojimas yra skatinamas, nes jis padeda apsaugoti jūsų nagus nuo sugadinimo. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų nagai laikas nuo laiko pailsėję ir nereikia persistengti naudojant nagų laką. Nagų priežiūros gaminiai, kurių sudėtyje yra formaldehido taip pat turėtų būti vengiami dėl to, kad gali kelti pavojų sveikatai.

Tai tik keletas paprastų dalykų kuriuos Jums reikia prisiminti, kaip rūpintis savo nagais. Svarbu, kad jums rūpi jūsų nagai ir žinote, ką darote su jais, kad jie galėtų būtų stiprūs ir sveiki. Daugiau žinių apie savo nagus, jums gali suteikti dermatologas, kaip tinkamai pasirūpinti savo nagais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *