Veido forma; ovalo, ilga, apvali, širdies, kvadrato. Kokia yra tavo?

Norėdami išsiaiškinti veido formą, jums pirmiausia reikia įvertinti savo veidą. Norint visa tai išsiaiškinti naudokite matavimo juostą. Kokių matavimų jums reikės? Pirma, matavimo priemone išmatuokite kaktos sritį. Užsirašykite būtinai matavimo duomenis. 

Antra, pamatuoti žandikaulį iš vienos pusės į kitą. Trečia, skruostikaulius, ketvirta, atlikti matavimus nuo kaktos iki smakro. Šie matavimai leis jums žinoti, kokią veido formą turite.
Ovalus veidas turės veido ilgį, kuris yra pusantro karto didesnis už plotį. Skruostikauliai šiek tiek matomi. Kakta šiek tiek platesnė už smakrą. Veidas palaipsniui smailėja iki smakro ir kaktos, gali būti švelniai suapvalintas.

Ilgas veidas pasižymi ilgumu, kuris yra didesnis už plotį. Kaktos, skruostikaulio ir žandikaulio linija turi panašius matavimus. Ilgas veidas paprastai turi aukštą kaktą.

Apvalios formos veidas paprastai yra didesnio pločio nei ilgis. Skruostų srityje paprastai yra plačiausia. Pasižymi apvaliu smakru.

Kvadratinis veidas pasižymi kampuotu žandikauliu ir kvadratine kakta, kai žandikaulio ir kaktos plotis yra maždaug vienodas.

Širdies formos, ties žandikaulio linija jūsų veido yra labai nedaug, o žymiai daugiau ties akių linija, skruostikauliais ir dar daugiau ties antakių linija.

Pateikiamos bendros plaukų šukuosenų taisyklės, paryškinančios gražiausias jūsų veido formas. Siauram veidui šukuosena turėtų suteikti platumo ir pilnumo veido šonuose ir aplink akis, skruostus ir ausis.

Širdies formai reikėtų vengti šukuosenų, kurios atspindi širdies formą.
Kvadrato formai labiausiai dėkingos yra šukuosenos, kurios išryškina skruostikaulius ir veido vidurio liniją.

Apvaliai formai rinktis ilgesnius labiau prigludusius prie veido plaukus. 
Ovaliam tiktų ilgų plaukų šukuosena.

Kuo daugiau jūs suprasite ir suvoksite apie savo veido formą, tuo geriau jūs galėsite pritaikyti tinkamas šukuosenas. Jei kils abejonių, kai lankysitės savo mėgstamoje kirpykloje, prieš tvarkant plaukus kreipkitės į stilistą, kuris padės nustatyti jūsų veido formą. Taigi, mėgaukitės naujomis žiniomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *