Veido odos priežiūros patarimai

Veido odos priežiūros patarimai

Veido odos priežiūra yra būtinas kasdieninis ritualas. Taigi, kas sudaro veiksmingą veido odos priežiūros rutiną. Kiekvieną dieną įpraskite atlikti šias procedūras:
* Valymas;
* Tonizavimas;
* Šveitimas;
* Drėkinimas.

Valymas yra pirminis dalykas veido odos priežiūroje. Valant odą padedame nuo veido pašalinti dulkes, teršalus, ar kitokius likučius. Valymas turėtų būti atliekamas ne rečiau kaip du kartus per parą, tai yra ryte ir vakare. Veido ir kaklo srityje naudojant valymo losjoną ar kremą, švelniai sukamaisiais judesiais įtrinti į odą. Nuvalant veidą naudoti minkštą, veidui skirtą audinį ar vatą. 

Tonizavimas yra neprivaloma veido odos priežiūros dalis. Tonizavimas padeda pašalinti visus nešvarumus, riebalų perteklių ir valiklių žymes.

Šveitimas vėlgi neprivalomas žingsnis kasdienybėje. Nepaisant to, pilingą yra būtina atlikti bent kartą per savaitę (arba du kartus, priklausomai nuo odos tipo ir aplinkos sąlygų). Šveičiant odą pašalinamos negyvos odos ląstelės, sumažintas odos riebalų išsiskyrimas. Tačiau per didelis arba atšiaurus pilingas gali pakenkti Jūsų odai, todėl reikia subalansuoti jį.

Kitas dalykas yra drėkinimas. Tai yra vienas iš svarbiausių komponentų veido odos priežiūroje. Sausa oda yra tikrai nepageidautina, nes ji sukelia viršutinio odos sluoksnio pažeidimą. 
Naudojant specialius drėkinamuosius pienelius padėsite užkirsti kelią išsausėjimui. Ši priemonė yra vartojama kaip sudėtinė odos priežiūros dalis. Be minėtų šių keturių pagrindinių veiksmų, turėtumėte pasinaudoti ir taip:
• Naudokite tinkamą makiažo valiklį;
• Atkreipkite dėmesį į savo odos tipą, taip pat ir aplinką, prieš pasirenkant veido odos priežiūros produktus;
• Niekada netrinkite odos pernelyg stipriai;
• Naudokite apsaugai nuo saulės, losjonus;
• Prieš pradėdami naudoti naujas veido odos priežiūros priemones, išbandykite jas taikant trumpam ant odos, pvz ausies skiltyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *