Veido paraudimų priežastys, moterims, kurioms per 40 metų

Dvi dažnos problemos, kurios vargina moteris: veido paraudimas ir amžiaus dėmės. Norėdami sužinoti, kodėl taip atsitinka, reikia žinoti priežastis, kurios pateikiamos žemiau:

Karščio bangos
Menopauzė sukelia raudoną odą, kuri yra žinoma kaip karščio bangos. Kai taip atsitinka, moteris paprastai jaučiasi sukaitusi. Paraudimo rezultatai raudonas, spuoguotas veidas. Nustatyta, kad karčio bangos trunka apie keturias minutes. Paprastai menopauzė moterims prasideda apie 45 – 51 metus.

Sausa ir pleiskanojanti oda
Veido paraudimas taip pat gali atsirasti dėl sausos odos. Moterims menopauzės rezultatai – masinė hormoninių pokyčių pradžia. Štai kodėl moterys amžiaus grupėje nuo 40, 50 ir 60 kenčia nuo sausos ir pleiskanojančios odos. Norėdamos kiek sumažinti šiuos simptomus naudokite drėkinamąsias priemones. 

Rožinė
Tai lėtinė odos liga, pasireiškianti veido paraudimu, ypač moterims, kurioms 40 ir vyresnės. Pacientai šią problemą aptinka ant skruostų ir nosies, tamsiai raudonų dėmių pavidalu. Jos taip pat gali būti sukeltos įvairių priežasčių, pavyzdžiui, karštų gėrimų, aštraus maisto, būnant saulėje be tinkamos apsaugos, karšto oro, taip pat alkoholio. Jei esate viena iš tokių nukentėjusių, kuri skundžiatės nuolatine ir aktyvia rožine, tada jums reikia apsilankyti pas dermatologą. Įsitikinti, kad tai problema ne visam laikui pažeidusi odą.

Amžiaus dėmės
Kepenų dėmės ir amžiaus dėmės yra dar viena raudono veido priežastis. Jos iš tikrųjų yra vienodo dydžio ir rausvai rudos spalvos, labai panašios į kepenų spalvą! Jei buvo nepaisoma tinkama priežiūra, būnant prieš saulę pamatysite ant rankų, veido arba krūtinės amžiaus dėmes.

Seborėjinis dermatitas
Tai dažna uždegiminė odos liga, pažeidžianti riebalinių liaukų turinčias odos sritis. Būdingas antakių, vokų, nosies, lūpų, raukšlių, užausių, barzdos sričių odos pažeidimas. Aiškiai rausvai geltonos, rusvos spalvų dėmės ir plokštelės, padengtos pilkšvomis, riebiomis, smulkiomis pleiskanomis.

Vyšnių angiomos
Pakilę raudoni iškilimai, vadinami vyšnių angiomos. Vidutinio amžiaus moterims ant veido yra gana dažna, bet nepavojinga problema.

Aktininė keratozė
Ne visi veido paraudimai yra nekenksmingi; yra odos pakitimai vadinami aktininė keratozė. Jei turite šių rausvai rudų pakitimų savo veide, rekomenduojama apsilankyti pas dermatologą, kad įvertintų ar tai nevėžinis odos susirgimas. Daugeliu atveju, odos vėžį sukelia saulės poveikis, bet jei ši problema aptinkama žymiai kur kas ankščiau, tuomet jūsų dermatologas gali padėti jums užšaldyti ar paskirti gydomųjų kremų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *