Viskas apie odos injekcijas

Bėgant laikui kiekvieno mūsų oda pradeda senti. Todėl vienas iš moderniausių ir progresyviausių metodų šiai dienai būtų odos injekcijos. Ši procedūra taikoma ir norint padailinti lūpas. 

Kalbant apie injekcijas, yra rengiami mokymai bei seminarai. Organizuojami intensyvūs vienos arba dviejų dienų seminarai, gydytojams, slaugytojams ir kitiems asmenims, kurie gavę išankstinį medicinos mokymą, yra apmokomi ir atestuojami. Be mokymo, jie mokomi, kaip peržiūrėti fiziologiją, taip pat veido anatomiją ir technikos kursus.

Atliekant procedūrą iš venos paimamas nedidelis paciento kraujo kiekis, kuris specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunami trombocitai PRP- platelet rich plasma, kurie net iki 9 kartų viršija trombocitų kiekį, palyginus su kiekiu įprastame kraujo tūryje. Kraujyje cirkuliuojantys trombocitai, ne tik sukelia natūralų kraujo krešėjimą, tačiau yra atsakingi ir už audinių regeneraciją bei, šiuo atveju, natūralų odos ir audinių atjauninimą. Trombocitų išskiriami augimo faktoriai aktyvuoja natūralias odos kamienines ląsteles ir tokiu būdu stimuliuoja paciento odos ląsteles, skatina kolageno bei elastino gamybą, todėl sukeliamas odos atjauninimo efektas.

Procedūros metu, jūsų veido oda bus nuskausminta anestetiniu kremu, todėl praktiškai nieko nejausite. Specialia mikroadatėle bus suleistas gautas produktas į reikalingą sritį. Procedūra užtrunka apie 45 minutes. Paprastai rekomenduojama pradėti atlikinėti tokias procedūras nuo 30 metų, taip užkertant kelią ankstyvam senėjimui, raukšlių susidarymui, odos tonuso, elastingumo mažėjimui. Procedūras patariama atlikti 1-2 kartus per metus. Aišku, kiekvienam idealiai gali tik parinkti ir paskirti specialistas.

Ką turėtumėte žinoti
Jei esate suinteresuotas pasidaryti šią veido procedūrą, visų pirma įsitikinkite, kad jūsų medicinos paslaugų teikėjas turi tinkamą išsilavinimą ir praėjęs visus mokymus. Jūs niekada neturėtumėte vengti užduoti klausimų apie slaugytojo patirtį. Taip pat pravartu paklausinėti apie galimas komplikacijas ar alergines reakcijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *